FANDOM


Snaptrapper transparent
Artykuł dotyczy lokacji z gier. Jeśli szukasz miejsca z serialu, sprawdź Żelazna Wyspa.
Jeśli szukasz podróży Hakokła z gry Rise of Berk, sprawdź Iron Isle.

Armorwing Island (brak polskiego tłumaczenia) — jedna z lokalizacji pojawiających się w grach School of Dragons oraz DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Według gry School of Dragons jest to duża wyspa, pełna wzniesień, wąwozów i skał. Te ostatnie mają kształt sześciokątnych graniastosłupów, składających się na większe powierzchnie, i wyglądem bardzo przypominają skały przedstawione w filmie Jak wytresować smoka. Wyspę porastają miejscami niewielkie drzewa o pomarańczowych liściach, zupełnie jak jej serialowy odpowiednik. Poza tym znajduje się tam łowisko, gniazdo Zbrojoskrzydłego oraz ogromny, przykuwający uwagę gejzer.

W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

W grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk Armorwing Island jest miejscem poszukiwania jaja Zbrojoskrzydłego.

School of Dragons

Armorwing Island pojawiła się w grze wraz z rozszerzeniem Battle for the Edge. Gracz wykonuje na niej część zadań, w tym pomaga żyjącemu tam choremu Zbrojoskrzydłemu. Po ukończeniu kilku późniejszych zadań zwierzę staje się towarzyszem postaci już na stałe.

Wyspa powraca także w rozszerzeniu Wrath of Stormheart. Atak ludzi Nikory Stormheart na ten ląd jest dywersją, mającą odwrócić uwagę od jej działań na Auction Island.

Ciekawostki

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.