FANDOM


Berk Docks
Berk Docks - jedna z lokacji znajdujących się w grze School of Dragons. Jest to zarazem pierwsza lokacja, do której trafia gracz.

Opis

Berk Docks teoretycznie znajdują się na Berk, jednak nie w pobliżu wioski, a po przeciwnej stronie wyspy. W praktyce jest to jednak zupełnie osobna lokacja. Przedstawia ona niewielki fragment wybrzeża Berk, skutego w kilku miejscach wielkimi lodowymi bryłami o zaostrzonych końcach. Są to pozostałości po walce Szczerbatka z Oszołomostrachem Drago. Miejsce zawiera w sobie raptem kilka lądowych ścieżek i łowisko, a także swego rodzaju dźwig ze smoczą klatką, z której na początku gry gracz uwalnia swojego przyszłego wierzchowca.

Znaczenie

Gracz znajduje się w Berk Docks, gdy rozpoczyna grę. Prowadzony radami Czkawki uczy się obsługiwać interfejs, a poprzez lot na Szczerbatku i krótką walkę z łowcami smoków nabywa także umiejętność sterowania zarówno bohaterem, jak i smokiem.

Następnym zadaniem jest uwolnienie z klatki uwięzionego smoka. Można w niej aktualnie znaleźć jeden z czterech gatunków: Marazmora, Shockjawa, Gruchotnika i Sand Wraitha. Po oswojeniu smoka gracz uczy się łowić ryby, po czym ukańcza samouczek. Później już prawie żadna misja nie prowadzi do Berk Docks.

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.