FANDOM

1234567890ja

alias 🐉 Voki🐎

 • Mieszkam w swoim domu
 • Urodziny 11 lipiec
 • Moje zajęcie Byle do egzaminów
 • Jestem bogiem, wyobraźcie to sobie
 • 1234567890ja

  Poważnie rozważam przeredagowanie niektórych elementów i nawet kontynuację.

  Zaczęłam to czytać jako bajkę do spania moim młodszym kuzynom i zobaczyłam te koemntarze, szczególnie z 2018 roku i pomyślałam, shit, ktoś tu jeszcze wchodzi? I w 2017 i 16 i stwierdziłam, że może ruszę siedzenie i coś z tym zrobię. Może.

  Czytaj całość >
 • 1234567890ja

  Sosaallok

  maj 10, 2015 przez 1234567890ja

  Witajta!

  Jest to już drugi tego typu blog (chyba drugi...) na tej Wikii. No a jest on typu Q&A, czyli wywiad :).

  Aby zadać pytanie w komentarzu napiszcze QS: ?

  Liczę na waszą aktywność! To wy w pewnym sensie decydujecie o losach bohatera a potem bohaterów. Kiedy zadacie 50 pytań, dodam możliwość pytania innych postaci, a po 100... NIESPODZIANKA :D.


  Cześć jestem Sosaallok, przystojny samiec z gatunku Nocna Furia. Dobra, ale bez przechwalanek. Zmusili mnie do udziału w tym wywiadzie, więc liczę na jakieś ciekawe pytania. Zanim jednak zaczniecie mnie już dręczyć, powiem wam o sobie... No tyle, że cieszę się z mojego dość krótkiego jak na Nocną Furię życia i wykorzystuję je w pełni.

  Przed wywiadem musiałem jeszce zdzierżyć uciążliwą sesję fotografic…


  Czytaj całość >
 • 1234567890ja

  α Medalion Alpha α

  kwi 11, 2015 przez 1234567890ja

  α Medalion Alpha α to opowiadanie na język polski, o dowolnym temacie i dowolnej objętości (hurrrrra!!!) i jedynym warunkiem jest powtarzający się przedmiot, który ma jakąś rolę. Czyli żeby pasowało do teorii sokoła xD.

  Żeby nie było, bohaterowie skopiowani z "Coś, czego pragnę" (pomijając przestawienie literek w jednym nazwisku) i proszę mi przypadkiem nie robić problemów. Sam pomysł dała mi nawet Misza 07.

  PS: To one-part  Usłyszałam kroki, a po chwili moim za kratami pojawił się wysoki mężczyzna w średnim wieku, z przeciwsłonecznymi okularami podsuniętymi tak, by przytrzymywały kruczoczarną grzywkę. Poprawił koszulę w jasnoniebieską kratę i przysunął się do „drzwi” ze sztucznym uśmiechem na twarzy. Już chciał coś powiedzieć, ale odezwałam …

  Czytaj całość >
 • 1234567890ja

  Ikran Feniks

  mar 23, 2015 przez 1234567890ja

  Ikran Feniks powszechnie uwazany jest za najpiękniejszego smoka i doskonale o tym wie. To duży gad o ogromnych skrzydłach, których błona wygląda jakby była poszarana, zgrabnej głowie, dwóch umięśnionych łapach i długim, mocnym ogonie. Mniej więcej od jego połowy wyrastają po bokach pary wielobarwnych i wzorzystych płatów skórnych, których używa do sterowania lotem. Jego żuchwę zdobi okazały grzebień, nieco mniejszy u samic. Łuk brwiowy przechodzi w umięśnione, długie uszy, posiadające po dwa otwory słuchowe. Jedne znajdują sie u nasady, po spodniej stronie, a drugie na końcach. Dzięki temu smok może odbierać sygnały dźwiękowe z każdego kierunku. Z przodu skrzydeł znajduje się para wielkich i bardzo ostrych szponów, służących do wspinaczki …

  Czytaj całość >
 • 1234567890ja

  Górski Bursztynu

  mar 23, 2015 przez 1234567890ja

  Górski Bursztynu - Jest to smok górski jednynie z nazwy. Należy on bowiem do klasy wodnej i zamieszkuje plaże oraz podmorskie jaskinie. Jest on dalekim kuzynem smoków górskich, wyglądem nie rózni się jednak prawie wogóle, nie licząc znacznei mniejszych rozmiarów.


  Smok górski Burzsztynu jest jasnoszary, srebrnawy ze złoto-pomarańczowymi detalami (kolcami, rogami  i pazurami). Brzuch delikatnie granatowy. Jest to szczupły smok, ma długi ogon, długą szyję i zręczne łapy. Kolce ma wzdłuż grzbietu, a potem ogona, trzy pary dużych na głowie, dwa mniejsze na końcu pyska, po trzy po bokach głowy i nad oczami. Po trzy również na przednich łapach, a po cztery na tylnych. Ponadto jest ich mnóstwo na skrzydlach, plus po jednym dużym na jedno skrzydło.

  Je…


  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.