FANDOM


Cześć! Jestem Arawis półsmoczyca podróżująca między dwoma światami Midgardem ( Kto ku*wa wymyślał te nazwy?) a pod światkiem Midgardu Berk.  Wieczorem będziemy świętować razem z Jeźdźcami Sylwestera i urodziny bliźniaków! Podwójna impra!  Oczywiście będzie dużo piwa i dobraj zabawy ( i podrywów Sączysmarka oczywiście). Musze się pospieszyć bo zaraz zbieramy się w domu Hicca ( Czkawki) i zaczynamy impre! Jestem już w domu Czkawki i wszyscy Jeźdźcy też ale ktoś puka.  Otwieram a tam Avengers'i!  Wszyscy cała moja drużyna super herosów. Czyli będzie więcej zabawy! 

- Hej! Co wy tu robicie? -  spytałam 

- Będziemy świętować z wami! - powiedział Steve (Kapitan Ameryka) 

-No to super! Wchodźcie. 

Zaczeła się zabawa.  Bliźnaki już się upiły razem z Sączysmarkiem.  Tony (Iron man) i Steve rozmawiają.  Ocho Smark zaczyna podrywać Natasze (Czarną Wdowe). Będzie co oglądać.  I bach Smark dostał liścia od Nat.  Clint ( Hawkeye),  ja,  Thor,  Czkawka,  As,  Steve,  Tony i Bruse ( Hulk) się śmiejemy z Sączysmarka. 

-Ej ludziska! Za dwie minuty jest północ! 

Wyszliśmy na dwór i rówano o północy zaczął się deszcz spadających gwiazd.  To był dopiero widok. Siedzieliśmy na polu ze dwie godziny.  To był wspaniały Sylewster.  Najlepszy na jakim byłam. W dodatku ja i Steve zaczeliśmy ze sobą chodzić Śledzik z Szpadką i Heder z Sączysmarkiem. Najlepsze urodziny i Sylwester w życiu. 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.