FANDOM


Cześć. To moje już 3 opowiadanko.Będzie to, krótkie bo miałam z koleżanką na zrobienie w jednym dniu, Troszeczkę będzie o tym co ona kocha i o tym co ja kocham.Myślę, że się spodoba.

,,Asia Pieskowata i Hallowen z Nocną Furią

Informacje:

Rodzaj Opowiedania: Scienie-Fiction, komedia (taka sobie), Thriller.

-Proszę nie śmiejcie się, to mieliśmy na mysli, aby zrobić opowiadanie śmieszne.

NOCNA FURIA= inaczej nazywany Szczerbatkiem. Smok mierzący do 50 cm (nie, niepomyliłam się). Oto mięsożerny smok, który w czasie snu bierze na swoje dwa języki i pożera żyjące istoty.


Dawno, dawno temu za górami za lasami w mieście Kotkowo zamieszkała Asia Pieskowata. Nazywano ją ,,Pieskiem, ponieważ miała trzy psy Punę, Lili i Asuna.Od dawna plotkowano, że w domu przy ul. Plotkarskiej o numerze tysiąc pięćset sto dziewięćset straszyła NOCNA FURIA. Asia wprowadziła sie do  tego domu nie wiedząc o tym. Jej  dawniejszy dom został napadnięty przez Ferdynanta Kiepskiego, Babcie Sida, Makę Pakę, Teletubisie i naj naj naj groźniejszy kapitan wszech czasów Osioł. Nadeszło HALLOWEN. Poranek rozpoczą się zwyczajnie, lecz Asia nie wiedziała  ją czekać w nocy. Zjadała śniadanie i poszłą kupić do Lewiatana cukierki i ozdoby na HALLOWEN. Jadąc spowrotem  do domu miała dziwne zwidy np. widziała balon w kształcie Szczerbatka czyli NOCNEJ FURI, Laleczkę Chucky przebraną za Szczerbatka.Około 19:00 przyszło duzo dzieci razem z Panem Śmietanką.Asia rozdała wszystkie cukierki. Od 24:00 zaczęło się piekło. Zgasły w domu wszystkie światła. Nagle zaczęła lecieć piosenka Chonchity Wurst. Włączyło się radio. W pewnym momencie usłyszała kroki i krzyki swoich psów.Poszła do góry i znalazła tam zmarłe ciała zwierząt. W kącie pokoju zobaczyla tajemnicze kocie oczy z strachem poszła spać do salonu.Nazajutrz  sprawdziła w internecie co zaszło tamtej nocy. Okazało się, że był to Szczerbatek.Komputer wyłączył sie. Zapadła cisza.Po chwili NOCNA FURIA strzeliła do niej plazmą (nie aż taką mocną), dziewczyna zamdlała. Gdy obudziłą się lizał ją Szczerbatek. Po tym zdarzeniu  stał sie miejscowym pupilem.


Opowiadanie nauczyło nas, że nie należy oceniać nikogo po pozorach, a ksiażki po okładce.


Mam nadzieję, że sie spodobało. XD Pamiętajcie zostawiajcie komentarze PONIŻEJ. BO JEŻELI NIE NOCNA FURIA WAS ODWIEDZI!!!!!

Zdażyło się to w 1997 roku podczas Hallowen.Oparte na Faktach. #178 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.