FANDOM


A więc to opowiadanie będzie wzorowane na pewnym filmie, nie wiem czy ktoś skojarzy, ale jeśli tak to miło. Bez dłuższego przedłużania.

Prolog

Każdy rodzi się inny, ale nikt nie rodzi się prześladowcą. Taką drogę się wybiera, ale nie wybiera się bycia ofiarą. Niestety pewnego chłopca spotkał ten "zaszczyt" ,został on ofiarą Sączysmarka i jego przyjaciół. Mimo, że był w ich wieku był o wiele mniejszy i słabszy. Znęcali się nad nim nie tylko fizycznie, ale również psychicznie, co było o wile gorsze, gdy to się zaczęło mieli zaledwie 7 lat.

Rodział 1

Dzisiaj chłopak ma 13 lat, do tej pory nie miał łatwego życia, w jego ósme urodziny jego matka zmarła w wypadku samochodowym, a ojciec się nim nie interesował przez co trafił do jego najlepszego przyjaciela Pyskacza. Obecnie są wakacje ,ale za tydzień rozpoczyna naukę w gimnazjum. A co do Smarka, nie odpuścił mu, a co więcej jest jeszcze gorzej. Czkawka, bo tak ma na imie ten chłopak, jest najniższy w klasie, no może prócz paru dziewczyn, jak to stwierdził jego ojciec chuderlok co ma dwie lewe ręce do wszystkiego. To nie jest prawda, chłopak świetnie maluje, jest bardzo inteligenty, oceny ma dobre. 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.