FANDOM

CieńNocnejFurii

alias Alicja, Madleine

 • Mieszkam w koło Warszawy
 • Urodziny 14 sierpień
 • Moje zajęcie chodzenie do szkoły
 • Jestem kobietą
 • CieńNocnejFurii

  Witam wszystkich serdecznie! 

  To, co tu powstało, to poprawiona wersja opowiadania pt. "Dzieje wyspy Berk: Godziny świtu". Mam nadzieję, że czytając tę opowieść, przeżyjecie taką samą  niesamowitą (albo nawet lepszą, kto to wie) przygodę jaką przeżywam ja, kiedy wymyślam i piszę dalsze rozdziały  tego pokręconego opowiadania. Przyjemnej lektury!

  CNF

  [opowiadanie zawieszone na czas nieokreślony]

                                                      * * *

  Na wyspie, daleko na północy, żyje dziewczyna. Za sobą nie ma praktycznie niczego, a to, co jest przed nią, pozostaje tajemnicą. Wszystko w jej życiu toczy się  zwyczajnie, aż do dnia, kiedy splot dziwnych wydarzeń rzuca ją w wir poszukiwań zaginionego artefaktu i walki o przetrwanie, a wszystko p…


  Czytaj całość >
 • CieńNocnejFurii

  Witam.

  Tak, kiedyś było tu opowiadanie. Zapytacie pewnie, dlaczego teraz go tu nie ma? Otóż muszę Wam się przyznać, że "Stowarzyszenie" od samego początku nie nadawało się na tę Wikię. Chciałam spróbować, opublikować coś "innego", "nowatorskiego", ale kiedy ostatnio czytałam historię, z przykrością musiałam stwierdzić, że poszła nie w tym kierunku co trzeba: mniej więcej o pół obwodu kuli ziemskiej od wyspy Berk. Jakkolwiek idiotycznie by to nie brzmiało, taka jest prawda. Po prostu Heather niezbyt podoba się uniwersum JWS i dlatego postanowiła się wyprowadzić na Wattpad ;)No a poza tym... szczerze mówiąc, niezbyt mi się chce na siłę wciskać smoków i innych tego typu stworzeń do opowiadania, które świetnie poradzi sobie bez nich. Jednym sło…

  Czytaj całość >
 • CieńNocnejFurii

  Kiedyś istniał tu blog, ale postanowiłam go wykasować i napisać od nowa. Zapraszam do czytania poprawionej wersji historii: Blog użytkownika CieńNocnejFurii: Saga Skandynawska, tom I: Świt nowej ery.

  Wszystkich, którzy czytali poprzednią wersję, serdecznie przepraszam za utrudnienia i  jednocześnie dziękuję za Wasze przemiłe komentarze. Jesteście wspaniali!

  CieńNocnejFurii 
          

                    


                

    

         

     


    

                           


          

                     

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.