FANDOM

 • Cigau

  Święto duchów

  paź 11, 2015 przez Cigau

  Opowidanie na konkurs , prawdopodobnie będzie mało straszne , ale może zawierać sceny drastyczne.Pojawią się 2 nowe postacie i 2 nowe smoki.Niektóre opowieści mogą Wam sie kojarzyć z creepypastami , ale to dlatego że zawierajają elelemnety z nich.

  Hallowen, święto podczas którego duchy wracają na ziemię by straszyć ludzi.Dzieci przebierają się za duchy , żeby oddać hołd śmierci, a młodzieńcy są wysyłani na bezludną ,ponoć nawiedzoną wyspę.Nie inaczej było z naszymi jeźdźcami :

  -To, co leciemy?-Zapytał z ekscytacją w oczach Sączysmark.

  -A musimy?-Wybełkotał Śledzik.

  -Zamkinij się tchórzliwa rybo!-Odparł nieco poirtowany Sączysmark.Miał już dość jęczenia i chciał już wyruszać.

  -A ktoś w ogóle wie gdzie jest ta wyspa?-Zapytali jednocześnie Mieczyk…

  Czytaj całość >
 • Cigau

  Demon Śmierci

  cze 28, 2015 przez Cigau

  Jest to średnich rozmiarów smok , należący do klasy ognia..Jego występowanie wacha się między gorącym południem i zimną północą.


  Gad posiada podłużny , potężny pysk uzbrojony w 10 ostrych kłów i 8 potężnych trzonowców.Z tyłu łba wyrastają dwa potężne, zakręcone pod łeb rogi.Przednie łapy są mocno umięśnione , z trzema ,zaginającymi się w czterech miejscach palcami (przy stopie , w 1/4 , 2/4 , 3/4 i pazury) plus ,,kciuk" znajdujący się po drugiej stronie stopy , tylnie łapy zaś są mniej umięśnione , a stopy przypominają te u tygrysa i również mają ,, kciuk" z tym że ten jest nieruchomy.Na kolanach tylnich łap znajdyją się jadowite kolce ,które jak smok sataje na dwóch łapach przylegają całkowicie do nóg.Ogon jest długi i zakończony kolcem ,k…  Czytaj całość >
 • Cigau

  Mojem bazgraroły

  maj 21, 2015 przez Cigau

  Poczwalony bedem tu wstawiąc moje ... rysunki.Tylko nie paczeć za długo bo oczyska wypali.(dużo tego jest więc nie bede wstawiać tych z bloga)

  Czytaj całość >
 • Cigau

  Smocze Q&A

  maj 11, 2015 przez Cigau

  Dobra sprawa wygląda tak : Wszyscy robią takie Q&A to i ja zrobię.W ogóle pozdro dla pomysłodawczyni za pomysł.Ale tera ,,Kto to Zecor?" Dla tych którzy nie czytali Oczami smoka to mówie że moja postać została już ZAMORDOWANA.Więc musiałam się odwołać do rytuałów przywoływania duszy z zaświatów.Obrazka nie ma gdyż autorka jest istnym beztalenciem.Pewnie i tak nik o nic nie zapyta ale co tam zadawajata pytania.


  Może najpierw o sobie ciut opowiem.Jestem nazwyklejszą ,martwą nocną furią z krwistoczerwonymi oczyma i licznymi bliznami(na lewym oku ,uchu też lewym i ślad po ugryzieniu na lewym boku),jestem tagże wybrakowany z powodu takiego że nie mam pazura w tylniej prawej łapie.Co do charakteru to mrukliwy,skostniały,ale jednocześnie po dłuższ…  Czytaj całość >
 • Cigau

  The Art of War

  maj 1, 2015 przez Cigau

  Tak,kolejny blog.Gośka się Sabatonu nasłuchała i nastrój ją wojenny złapał.Kilka informacji:

  -Nie bedzie HicAstrid.(a jeśli bedzie to BARDZO lekkie)

  -Postaram się nie zrobić z tego śmiechowego bloga.

  -Perspektywa Czkawki.

  -Jeśli kto chce żeby jego postać wystąpiła to wypałniamy ankietkę:

  Imię:

  Nazwisko:

  Smok:

  Status:

  Strona:(Dobra czy zła)

  Historia:

  Dodatkowe info:

  Pewnie i tak nikt się nie zgłosi (połowa osób wyszła przy punkcie pierwszym)Ale co tam.Czas macie do skończenia tego opka (im późnie pojawi się kom z postacią tym później takowa się pojawi).A i pojawi się nowana postać.


  Siedzę samotnie w ciemnej celi ,On wrócił, silniejszy.Wyszcy których znałem nie żyją albo są w niewoli. A smoki ... no coż uciekły.Szczebatek jako że nie potrafił latać,uciek…

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.