Besskrzydły rozpruwacz

Smok żyjący w okolicach ludzkich osad.Jego skóra jest koloru zielonego w ciemniejsze plamy mimo smutnego wyrazu pyska jest bardzo niebezpieczny zabijać od razu.

Pożywienie

Besskrzydłe rozpruwacze żywią się mięsem,a najlepij ludzkim.

Sposoby zdobywania pożywienia

Jako że smok jest  samotnikiem natura wyposarzyła go w ostre szpony i jadowite kły .Potężnym choć cienkim ogonem zakończonym płatami ostrej zrogowaciałej skóry rozpruwa ofierze brzuch a pazurami ją przytrzymuje żeby się nie miotała( prosze nie mieć mu tego za złe no bo lubisz jak ci się miesko na talerzu miota we wszytkie strony świata?Nie no właśnie).No i zależy czy takowa ofiara ma farta umrzeć przy rozpruwaniu czy zostać zjedzona żywcem.

Tresura

Praktycznie nie mozliwa chyba że ci życie niemiłe gdyż żeby wytresować takową bestie trza ukraść jajo i samemu je wykluć i wychować.Jest jeden haczyk te smoki jeśli tylk wyczują ludzką krew dostają nagłego ataku wściekłości.Sposub żeby żeby okiełznać smoka w wściekłości ? Zabić innego wyjścia nie ma .Chyba.

Ogień 

Zieje niebieskim ogniem ma 10 strzałów chyba że narzre się granitu wtedy strzela i strzela i niewystrzela.

Przemieszczanie się

Pomimo braku skrzydeł nie mają większych problemów z przemieszczniem się miedzy wyspami ponieważ są świetnymi pływakami , no a po za tym po co komu skrzydła jak się umie skakać na 20 metrów w górę. Znakomicie wspina się tagże na drzewa i skacze między nimi.

Ciekawostki

-Jest miesznką bestii z gevaudan, velociraptora i tanathora.

-Ponoć patrząc w jego oczy jest się w stanie zobaczyć odbicie swojej duszy.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.