FANDOM


Zamroczek rogaty

Snapshot 20150206 2

Mały czarny smoczek z filetowym brzuszkiem i nienaturalnie dużymi skrzydłami.Swoją nazwę zawdzięcza rogom wystającym na wypustkach po okiem i w miejcsu uszu.

Pożywienie 

Smok jest WSZYSTKOżerny zje nawet węgorza chociarz po nim oczy robią mu się czerwone i atakuje wszystko co popadnie.

Ogólny wygląd

Charakteryzują go duże stare oczy rogi i szpikulce na udach i łokciach, duże skrzydła i zęby dolnej szczęki wykrzywione w kształt litery ,,w oraz pióra na końcu ogona.

Ogień

Zamroczek potrafi ziać ogniem,ale nie robi tego często, woli oślepiać ofiare,wygryść kawałek mięska i uciec.

Życie rodzinne

Smoczki te żyją w małych grupka składających się z 10 osobników najczęściej układ jest taki : matka, ojciec, dzieci i ewntualnie dziadkowie.Zamroczki są agresywnie nastawione do innych smoków ze swojego gatunku (chyba że to ich rodzina).

Tresura

Wytresowanie zamroczka jest dosyć łatwe jeśli wydzisz w ciemnościach ponieważ te smoki wychodzą tylko w nocy i żeby je wytresować trza je najpierw złapać i no i właściwie  to wszystko co trzeba zrobić gdyż łapiąc takowego smoka pokazujesz mu że jesteś silniejszy a że go nie zabiłeś że nie masz złych zamiarów ale ten smok to bardziej kot nie smok trzeba go wypuszczać na noc i się nie ździw że w okresie godowym przyleci z partrenem.Co właściwie wychodzi na twoje bo założą sobie rodzinkę i bedziesz miał smoki pociągowe (ogranicza cię tylko twoja kreatywność).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.