FANDOM


Niebiańska Furia

Nowy gatunek smoka,stworzony przez Julitap0.
Niebiańska.....

Wygląd

Niebiańskie furie są dość rzadko spotykane i niewiele o nich wiadomo.Ludzie widzieli tylko kilka osobników.Wiadomo jednak że zamiast zwykłych skrzydeł mają ptasie.Za uszami znajduje się kilka włosowatych wyrostków.Same uszy posiadają pióra.Na łapach można zauważyć futerko,które jest też na grzbiecie.Wygląd różni się w zależności od płci.(samce mają dodatkowo kolce na skrzydłach).Każda niebiańska furia posiada na skórze  "kropeczki" fluorescencyjne.Lotki,futerko,i wyrostki na końcach też są bioluminescencyjne.Każdy osobnik jest Niepowatażalny,Unikatowy i Wyjątkowy.

Umiejętności

Smoki te latają szybciej od Nocnej Furii, ponieważ pióra bardziej wysmuklają i są aerodynamiczne.Jednak ich ogień jest samą potęgą-mieszaniną prądu, plazmy,kwasu i zwykłego ognia.Niszczy dosłownie wszystko! i zjawiskowo wygląda.Może urzyć Super strzału czyli wszystkich rodzajów ognia w jednym.Jednak częściej strzela pojedyńczymi pociskami danego ognia ponieważ Super strzał wyczerpuje na dłuższy czas moc strzelania ogniem i samego smoka.Posiada w swoich pazurach jad paraliżujący ofiarę. Na ogonie (nie grzbiecie) ma kilka kolców z błonami. Potrafi też jako jedyny chodzić po chmurach.

Tresura

Smoki te trudno wytresować.Trzeba mieć dobre serce i zdobyć zaufanie.Uwielbia smoczymietkę, jednak potrafi się powstrzymać gdy jest w ręce człowieka.

Słabości

Poddaje się z trudem smoczymietce, Uwielbia ryby w tym węgorze.Działa na niego Smoczy Korzeń i Niebieski Oleander. Gdy Oszołomostrach chce go zachipnotyzować,on mdleje,budzi się jednak po chwili.

Spotykanie

Niebiańską Furię rzadko się spotyka.Głównie buszuje po dziewiczych puszczach i wyleguje sie na chmurach.Najczęściej spotyka go się w górach lub też terenie górzystym z tajgą.Lubi bardzo chłód i śnieg.Tylko ok. 20 wikingów go widziało.

Moje wymyślone smoki

- Celestial

-Luna

-Fire Light 

-Magnum

Smoki innych użytkowników i ich prace

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.