FANDOM


Night-

( ang. noc)- smoczyca nocnej furii wymyślona przez Julitap0.

Wygląd

Night ma granatową skórę i oczy koloru błękitnego.Właśnie nimi wyróżniała się wśród innych nocnych furii.Ludzie przypieli jej do ucha 2 kolczyki (do dziś ona sama nie wiedziała po co).Ma dość smukłą sylwetkę.Jak na smoczycę swojego gatunku jest bardzo ładna,jednak na lewym oku ma czerwoną bliznę która ciągnie się do szyji. Pazury ma niebieskiego koloru.

Charakter

Nieufność- Zawsze nienawidziła ludzi ale jednocześnie bała się ich,ponieważ chcieli ją zabić.

Przyjacielskość- Mimo iż jest nieufna w stosunku do ludzi łatwo zaprzyjaźnia się ze smokami i dzikimi zwierzętami.Jej najleprzą przyjaciółką jest Polaris ( pozdrowienia dla Lisicy :D)

Szczerość- Jest szczera do bólu.Zawsze powie prawde i tylko prawde.Nigdy nie kłamała.

Szczodrość-Oddałaby każdemu to co tylko ma (np.Jedzenie) nawet jakby nic jej nie zostało.

Rodzice

Ventum (łac.wiatr)-Matka Night.Mało o niej wiadomo.Miała szary kolor skóry i białe oczy. Z tego co wiadomo nie miała ucha.

Ignis (łac.ogień)-Ojciec Night.Miał czerwoną skórę.Jedynie końcówki uszu,sterówki na ogonie,końce skrzydeł i łap są pomarańczowe.Oczy miał złote.

Umiejętności

Dzięki zaradności i wytrwałości przetrwała sama w dziczy.Dopiero potem nauczyła się strzelać plazmą (jej ogień jest koloru fioletowego).Po części zachowuje się jak wilk.

Historia

Jak była mała zgubiła się w lesie.Jej mama wpadła w rospacz (night była jedynaczką).Ventum szukała jej wszędzie,jednak Night została złapana przez ludzi.Na szczęście uciekła.Znalazła ją młoda wilczyca.Potem wychowywała ją jak własne dziecko... CDN.

Prace ludziów :3 i moje...

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.