FANDOM

Koniu202

alias Dominik

 • Mieszkam w Poland
 • Urodziny 28 grudzień
 • Moje zajęcie Mostly watching anime
 • Jestem male
 • Koniu202

  Dragon Raid

  maj 24, 2020 przez Koniu202

  Pewnie zastanawiacie się co tu się staneło. Otóż już śpieszę z wyjaśnieniem. Poprzednia wersja opowiadania mi nie pasowała z wielu przyczyn jak choćby imiona postaci. Jak miałem pisać Mieczyk albo Szpadka to poprostu dawka krindżu była dla mnie śmiertelna. No i też poziom zmian był tak duży, że i tak pisałem od początku więc wstawiam opowiadanie jeszcze raz.

  Enjoy


  Berk było niewielkim miastem, które zamieszkiwało niewiele ponad dziesięć tysięcy mieszkańców i było to najmniejsze miasto w Wielkiej Brytanii. Nie słynęło z żadnych atrakcji turystycznych ani nie miało do zaoferowania wielu ciekawych sposobów do rozrywki toteż młodzi ludzie albo szybko wyprowadzali się do większych i bardziej znanych miast lub też całkowicie zatracali się w świeci…  Czytaj całość >
 • Koniu202

  Droga na koniec

  sty 5, 2020 przez Koniu202

  Na tej stronie oficjalnie jestem pół dekady, nieoficjalnie może nawet jestem tu z sześć albo siedem lat, ale wspomnienia mi się już trochę zatarły. Napisałem sporo opowiadań...poznałem sporo ludzi. Z częścią kontakt utrzymam...z częścią nie, z wielu różnych powodów. 

  Dalej pamiętam podekscytowanie jakie czułem, wypuszczając do sieci, tutaj, moje pierwsze opowiadanie. Jeszcze jako Qwertypl2001 i mimo że był to totalny badziew, którego się wstydzę do dzisiaj i wstydzić się będę do samego końca, to jednak zostałem ciepło przyjęty za co będę wdzięczny również do samego końca. 

  Do czego zmierzam to fakt, że...odchodzę. Tak, wiem, już kiedyś tak mówiłem ale w końcu wróciłem

  Teraz jednak tak raczej nie będzie. Ludzie się zmieniają, a ja już nie czuj…

  Czytaj całość >
 • Koniu202

  Łowca

  lip 6, 2019 przez Koniu202

  W sumie należą się na początku podziękowania Eriel, bez której nie napisałbym tego opowiadania. Więc dzięki ^^

  Druga sprawa to ostrzeżenie. To nie będzie typowe opowiadanie o bohaterach walczących z tymi złymi. Żadnego bohaterstwa tu nie uświadczycie :)

  No, to można zaczynać


  Dzień był niezwykle słoneczny i ciepły, jak na początek listopada. Gdyby nie fakt, że z większości drzew pospadały liście, ktoś mógłby rzec nawet, iż jest lato. Niezwykłe zjawisko pogodowe zdawało się nie wzruszać na oko dwudziestopięcioletniego mężczyzny, w skórzanej ćwiekowanej zbroi, studiującego dokładnie mapę. Był nią tak pochłonięty, że nie zauważył nawet wojownika, który wszedł do jego namiotu.

  - Nasze okręty są gotowe do odbicia od portu. – zaraportował.

  - Dobrze. B…


  Czytaj całość >
 • Koniu202

  Wojna krwi

  kwi 29, 2019 przez Koniu202

  Dobra, nudzi mi się już na tej emeryturze, więc coś napiszę bo czemu by nie. Choć jeśli wikia znowu zacznie sabotować moje zasięgi to no, raczej więcej nic tu nie napiszę, chyba że dokończenia opowiadań xD 


  Wyspa Berk. Miejsce, w którym żyli najwspanialsi wojownicy z całego archipelagu. Żaden klan nie był tak potężny, jak klan Stoika Ważkiego, legendarnego wikinga o którym krążyły przeróżne sagi. Rudobrody wiking miał dwóch synów, którzy szli w ślady swego ojca. Szczególnie wyróżniał się jednak jeden z rodzeństwa. Czkawka, dwudziestoletni wiking i następca Ważkiego. Nie był zbyt umięśniony, w przeciwieństwie do swego brata Ulgara, jednak nadrabiał to sprytem i zwinnością, a było to mordercze połączenie, czyniące młodego Haddocka wojownikiem…


  Czytaj całość >
 • Koniu202

  Link

  mar 27, 2019 przez Koniu202

  Odpowiedzią jest 7

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.