Cześć!

Ja :D

Chciałabym Wam pokazać moje smoczki w SoDzie :D W School of Dragons działam pod nickiem Lavendeer. Mój Friends Code to: AUIVP9. Jak chcecie ze mną zagrać to zapraszajcie, przyjmuję każde zaproszenie ;). Smoczki będą pokazane w kolejności, której je kupiłam:Szczerbatek

Szczerbola dostałam co prawda trochę później, ale na nim najczęściej latam :3. Kupiłam go 22.08.2014r. Imię było od razu wybierane- Toothless. Jest na lvl 12. Posiada także efekt specjalny xD. Jest nim błękitna para z pyska, pewnie autorzy chcieli go upodobnić w czasie Furii. Po nowszej aktualizacji w końcu zaczął być szybszy od innych smoków, przed aktualizacją, muszę przyznać że w Thunder Run Racing, wyprzedzał go nawet Parzypluj (który ma 3 poziom szybkości ;-; )

Szczerbek-3.png
Firnen

Smoczek gatunku Śmiertnik Zębacz. Kupiłam go 1.07.2014 r. Pochodzenie jego imienia dostał wzięłam z Eragona. Jest na 10 lvl.

Firnen.pngSaphira

Saphira to mój kolejny smok. Jest gatunku Wandersmok. Kupiłam ją dzień po założeniu konta 2.07.2014r. xD. Gdy ją kupiłam zupełnie przestałam interesować się Firnenkiem który był wtedy na 5 lvl, później oczywiście go "podrosłam" do lvl 10 :). Saphira jest na 20 lvl. Jak widzicie imię zaczerpnięte też z Eragona :3. strasznie fajnie że dodali specjalne efekty do niektórych smoków. Wandery np. całe są w błyskawicach

Saphira.png

Twister

Twister jest z gatunku Gromogrzmot. Kupiłam go 9.07.2014r. Jego imię po angielsku znaczy "Tornado". Twister jest na poziomie 10. Większość moich smoczków jest na poziomie 10, bo "dorastałam" je do poziomu by mogły latać :)Kupiłam mu skórkę Thornada.

Twister.png

Suzzy

Suzzy jest z gatunku Wrzeniec, lub jak kto woli Parzypluj. Kupiłam ją 11.07.2014r. Imię nie ma pochodzenia, po prostu tak pasowało :). Jest na lvl 10. Tu jest następny smoczek z efektami specjalnymi xD . Dmucha wrzącą parą i bąbelkami :D

Suzzy.png


Crunch

Crunch jest z gatunku Rumblehorn. Kupiłam go 25.07.2014r. "Crunch" to po przetłumaczeniu na polski "schrupać" xD. Jest na poziomie 10 (mówiłam). Posiada także specjalną zdolność-dmucha ognistą parą z pyska :)

Crunch.pngHektor

Hektor jest smokiem z gatunku Szepcząca Śmierć, Szeptozgon. Kupiłam go 31.07.2014r. Jego imię także zostało wymyślone spontanicznie :)Po nowszej aktualizacji porusza mu się także dalszy rząd zębów. Kupiłam mu skórkę Groundsplitter.


Hektor.png
Dudi

Dudi, smoczek z gatunku Gronkiel, kupiłam go po promocji w losowych skrzynkach, 5.08.2014r. Imię przypadkowe. Jest na poziomie 10. Jak lata wygląda jakby się naćpał xD.

Dudi.png
Mindy

Mindy jest smoczkiem z gatunku Marazmor. Marazmorka kupiłam 6.08.2014r. wraz z czteroma innymi smoczkami których jaja były wtedy po promocji ;D Imię znów przypadkowe. Mindy jest na poziomie 10. Ma strasznie fajny dodatek ŚWIECI SIĘ :D

Mindy.pngMary

Mary to Zębacz :3. Kupiłam ją po promocji wraz z Marazmorkiem 6.08.2014r. Imię Mary wybrałam gdyż po zakupienia skórki Wichury miała czerwone obwódki pod oczami, nie wiem czemu skojarzyło mi się z Blood Mary *derp* Poza tym jako mały smok w tej skórze wyglądała strasznie *derp* xD. Aktualnie jest na lvl 8 (ja taka zua nie podrosłam jej i nie umie latać >:D )

Mary.png
Jutro dodam nastepne :)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.