FANDOM


Lexani45/Nevadi - Księżycowa Furia
[[Plik:
Iiii
|250px]]
Informacje
Gatunek podgatunek Nocnej Furii - Księżycowa Furia
Płeć samica
Wiek kilka miesięcy
Kolor skóry srebrna, jedynie pazury,lotki i wewtnętrzna strona skrzydeł jest biała
Kolor oczu zielone
Zdolności czasem ma przebłyski co się może stać w przyszłości

Księżycowa Furia

Nevadi jest pierwszą i jedyną Księżycową Furią, która przeżyła Srebrną Pełnię. Pojawia się w opowiadaniu "Księżycowa Furia"

Wygląd

Nevi budową przypomina Nocną Furię. Z taką tylko różnicą, żę ma srebrny kolor ( obrazek w infoboxie ulegnie zmianie, ten który jest obecnie jest , że tak powiem prowizoryczny ;) ). Lotki, wewnętrzna strona skrzydeł, i pazurki ma białe, podchodzące pod kolor mleczny. Podczas Furii, jej pazury, oczy i kolce na grzbiecie zaczynaja się błyszczeć. Oczy ma koloru zielonego.

Charakter

Smoczyca jest z reguły bardzo przyjacielska. Lubi zawierać nowe przyjaźnie. Niestety nie zawsze wychodzi jej to na dobre.Gdy się z kimś zaprzyjaźni będzie lojalna do końca, bardzo przywiązuje się do nowych znajomych, dlatego też cierpi gdy się okaże, że ktoś ją zdradził lub odszedł. Czasami bywa porywcza, roztrzepana i szybko podejmuje decyzje, bardziej polega na swoim instynkcie, niż rozumie. Jest także żywiołowa, nie może usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu i bardzo lubi poznawać nowe miejsca. Niestety jest też lekkomyślna i bardzo często wpada w tarapaty.

Legenda Srebrnej Pełni

Wkrótce ;)


Na razie mało dodałam, oczywiście jeszcze tu uzupełnię ;)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.