FANDOM

 • Nataliax

  Tak, odchodzę. Czemu? Już przestałam się interesować smokami i to całkowicie. To jest powód. Pozwolę jeszcze wytłumaczyć sobie pewną sprawę: te plackowate zachowania były ze strony mojej młodszej kuzynki, która teraz ma 12 lat. Zmieniłam hasło i jeszcze tak działałam, ale po pewnym czasie wikia mi się znudziła łącznie ze smokami. Żegnam was, drodzy użytkownicy, przyjaciele... Może kiedyś tu zajrzę... To moje ostatnie słowa.

  Czytaj całość >
 • Nataliax

  Ponieważ wyznaczyłam sobie kolejny cel 2000 edycji to tworzę nowy wpis. Następnym celem będą 2 lata na wiki.  https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000147828625/e38627509e4b04ab46ad31d48dbc1931.jpeg

  Więc już tyle edycji. Nie wiedziałam, że tyle z wami wytrzymam. Odchodząc ciągle myślałam o tym miejscu. Nie mogłam go opuścić. Wiedziałam, że muszę tu nadal funkcjonować mimo te wszystkie moje sprawy i trudne okresy życiowe. Teraz czas na podziękowania.

  • Sandzi - za nocne pogaduszki na Lennywcach, za bycie super-osom koleżanką, z którą można godzinami ględzić o SoDzie oraz wielu innych rzeczach.
  • Yetkowi - za wesołe pogaduszki na Lennywcach, za lennywcowanie świata oraz za piękny grupowy arcik^^.
  • Sonar - nie wiem co napisać. Jesteś ekstra, tylko…


  Czytaj całość >
 • Nataliax

  Moje smokeły w SoD :3

  lip 21, 2016 przez Nataliax

  A bo tak mi się nudziło. Więc postanowiłam opisać tu moje dwa smoki w SoD. Noł comments. 

  Czytaj całość >
 • Nataliax

  Rogacz Alpejski

  lip 19, 2016 przez Nataliax

  Rogacz Alpejski - niedawno odkryty gatunek smoka. Przedstawiciel klasy tajemniczej. Gatunek został wymyślony przez użytkoniczkę Nataliax.  Smok ma podobną budowę ciała do Prickleboggla. Krótkie przednie łapy oraz tylne długie, silne i masywne nogi zakończone szponami. Na głowie u samca wyrasta para rogów podobnych do jelenia. U samicy natomiast poroże jest mniejsze. Nad nosem u każdego przedstawiciela jest mały kieł, który ewentualnie zamiast poroży służy do obrony. Pysk smoka jest dosyć długi. Barwa ciała Rogacza jest najczęściej w odcieniach szarości, a na grzbiecie można zauważyć ciapki w jednolitym kolorze. Ogon smoka jest bardzo przydatny podczas obrony. Posiada on bardzo ostre kolce na końcówce ogona, które mogą zadać bardzo mocne obraż…  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.