FANDOM

NaughtyFury

alias v

 • Mieszkam w w piwnicy
 • Urodziny 16 wrzesień
 • Moje zajęcie Rysowaniem, czytaniem, graniem (głównie to jakieś RPG, ewentualnie FPP'sy), memowaniem i tworzeniem OC.
 • Jestem Osobą, która po roku 2015 ciągle gra w LoLa
 • NaughtyFury

  Wilkosmok Północy

  sie 21, 2016 przez NaughtyFury


  Wilkosmok Północny - Gatunek smoka, zamieszkujący wyspy w zimniejszym klimacie.


  Przedstawiciele tego gatunku charakteryzują się dosyć psim kształtem pyska. Jest to jedyny smok, który posiada nos w takim kształcie. Posiada on również krótkie, ostre, ząbkowane i zagięte do tyłu zęby, które umożliwiają mu łamanie kości, co jest kolejną cechą, która upodabnia go do drapieżników z rodziny psowatych. Oczy zaś są żółte i okrągłe, tak samo jak Aneiavann. Nad nimi, posiada twardą osłonkę, przypominającą rzęsy, na wzór Razorwhip'a. Z tyłu głowy, posiada "koronę" z krótkich kostek. Szyja jest długa i wzdłuż niej ciągnie się ciemniejszy pas futra.  Posiadają długie nogi, które jako jedyne (oprócz skrzydeł) składają się z łusek. Ogon tych smoków nie pos…  Czytaj całość >
 • NaughtyFury

  ***

        Kolejny świt - nadzieja, że dziś będzie lepiej - no i faktycznie było lepiej. Może jednak zacznę od przedstawienia się. Anne - mam kilkanaście lat i pochodzę z daleka. Przynajmniej tak mi się wydaje. Kontynuując, przed momentem dziania się tego opowiadania, chyba całe swoje życie spędziłam na statku.  No w końcu... jak rodzice są sprzedawcami przypraw... tak to jest. Szczerze miałam tego dość - codziennie wychodząc na górę pokładu, jedyne co możesz robić, to gapić się na wyskakujące z wody delfiny i patrzenie się jak osoby z załogi są zjadane przez rekiny. Klasyk. A w sumie... to się zdażyło kilka lat temu - byłam wtedy w wieku... czy ja wiem...7 lat? No cóż... zaczynam opowieść. 

   Typowy poranek. Siedzę sobie na jednej z pustych b…

  Czytaj całość >
 • NaughtyFury

  Aneiavann

  lip 23, 2016 przez NaughtyFury

  Aneiavann  - Osiemnastoletni smok, należący do Anne . Pochodzi z dalekiej wyspy za oceanem.    Jest koloru czarnego, dzięki czemu jest w stanie się wtopić w nocne niebo. Wszystkie znamiona na jego ciele są w odcieniach czerni, bieli bądź też szarości. Oczy jest podobne do wilczego - okrągłe i żółte.   Aneiavann jest łagodnie usposobiony do osób z pokojowym nastawieniem.  Smok ten posiada:

  • Zdolność strategicznego myślenia - Smok ten, posiada niebywałą inteligencję. Jest w stanie szybko zauważyć słabe punkty przeciwnika i szybko w nie uderzyć. 
  • Błękitny Płomień - Ogień Aneiavann'a jest w stanie osiągnąć temperaturę nawet 1500°C. 
  • Kamuflaż - Dzięki swym ciemnym barwom, w cieniu lub w nocy jest niemalże niemożliwy do zobaczenia. 
  • Latanie - Anei pot…
  Czytaj całość >
 • NaughtyFury


  Dżemomiot Pospolity - Jeden z niewielu smoczych gatunków, jedzących wyłącznie owoce. Jest on przedstawicielem Ostrej klasy. Razem ze Sweet Deathem i Śmiercipieśniem , ją jedynymi smokami, które plują tego typu substancjami.


  Wygląd Dżemomiota jest dość specyficzny - smok posiada głowę, rozmiarów konia. Oczy tego gatunku, są żółte i przypominają te, należące do wilków. - źrenice są czarne. Szyja dżemomiota jest długa i poskręcana w kształt łuku. Ciało smoka jest średniej długości. Wzdłuż grzbietu biegnie ciemniejszy pasek a na nim porozmieszczane są kolce. Podbrzusze jest koloru ciemno fioletowegoo. Skrzydła są średnie - służą smokowi jako przednie kończyny. Końce skrzydeł, zaopatrzone są w długie, wysuwane pazury - wysunięte całkowicie mi…  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.