FANDOM

Night Furia

alias 🐲 Natalia 🐲

 • Mieszkam w miejscu mojego zamieszkania
 • Urodziny 10 maj
 • Moje zajęcie spanie, picie coli ❤, plastyka
 • Jestem dziewczyną
 • Night Furia


  Adils - leniwy Koszmar Ponocnik, o nietypowych barwach. Lubi wciąż jeść i spać.


  Adils jest czarny z czerwonym brzuchem i białymi detalami. Sylwetkę i wzrost ma taki sam jak wszystkie Koszmary Ponocniki w School of Dragons.


  Jak już wcześniej wspomniano, jest leniwy oraz lubi jeść i spać :P Latanie i wyścigi go nie kręcą, a jeśli już to zawsze przegrywa -,- lubi też kosiarki *derp*


  Jest to mój pierwszy smok w SoD, a co za tym idzie najstarszy. Potrafi także latać.


  Bragi - energiczny Zaduśny Zdech, (jednym słowem: przeciwieństwo Adilsa :P)


  Smok ten jest szary z ciemnoszarym brzuchem (typowe ubarwienie dla tej rasy) oraz ma żółte (względnie złote) oczy. Budowę ciała ma również typową dla Zdecha.


  Bragi jest zawsze pełen energii. Uwielbia smoczymiętkę i…
  Czytaj całość >
 • Night Furia

  Ogniochłon

  paź 14, 2014 przez Night Furia

  Ogniochłon (ang. Firelymph) - mój fanowski smok., przedstawiciel tajemniczej klasy. Niewiele o nim wiadomo, jednak jego mocną cechą jest to, że pochłania typy ognia różnych smoków i używa ich jako swojej amunicji.


  Gad występuje w dwóch odmianach kolorystycznych, fioletowo-różowej (na zdjęciu) i żółto-szarokremowej.  Ma szczupłą sylwetkę, przez co jest niezwykle zwinny. Posiada równiesz duże skrzydła, co wydawałoby się przydatne, jednak smoki tego gatunku nie używają ich.

  Głowa jest jajowata, koloru szarokremowego lub różowego, pysk zwężony ku nozdzrom. Na jej tyle są kolce i uszy podzielone błonami.


  Ogniochłon lubi jaskine lub nory. Przeważnie "dekoruje" je kwiatami (z niewiadomych przyczyn). Jaja składa w bujnym lesie, aby nikt ich nie widział.…  Czytaj całość >
 • Night Furia

  Błyskawica

  lip 12, 2014 przez Night Furia

  Błyskawica (nazywany też Błysk) - smok nieznanej rasy wymyślony przeze mnie.


  Zalety:

  • Ma długie pazury
  • Jest silny
  • Potrafi pochłaniać różne typy ognia innych smoków i wykorzystać je przeciwko nim
  • Z pewnością jego mocnym atutem jest ogon

  Wady:

  • Błysk jest dziecinny i lubi głupie żarty
  • Jest niezdarny i nieostrożny
  • Przeważnie najpierw działa, potem myśli
  • Jest łatwoufny

  Smok ten jest wiecznym optymistą, bawią go jego żarty. Jak już wcześniej wspomniano jest dziecinny, ale ma parę cech które czynią z niego niełatwego przeciwnika. Używa ich rzadko, tylko jak ktoś go zdenerwuje. Posiada niewielu przyjaciół, tylko Wodną Furię* imieniem (?) i brata Asę (chociaż nie wiem czy można go zaliczyć do przyjaciół).


  Błyskawica to potężny smok. Ma silny ogon i łapy, ale naj…
  Czytaj całość >
 • Night Furia

  Wodna Furia

  cze 9, 2014 przez Night Furia

  Wodna Furia


  To wymyślony przeze mnie gatunek smoka. Jest podgatunkiem Nocnej Furii, zamieszkującym tereny wilgotne i bagniste. Główną cechą charakteru tej rasy jest gromadzenie różnych błyskotek, np. łyżek, pierścionków itp. (jak sroki). Rzadko lata, ponieważ większość czasu spędza w wodzie. Skrzydła służą mu bardziej za płetwy.


  Wodne Furie są opanowane, do czasu aż ktoś naruszy ich prywatne dobra. Lubią żartować między sobą, ale ufają też innym gatunkom. Jak wcześniej wspomniano, kolekcjonują błyskotki. Niestety, kradnąc je. Dla wrogów, są bezlitosne i brutalne.


  Są to smoki łatwoufne i proste w tresurze. Wystarczy dać im trochę swojej biżuteri lub sztućców, albo czegokolwiek co świeci. W taki sposób można je wywabić. Następnie procedura prze…
  Czytaj całość >
 • Night Furia

  "Oszałamiająco kolorowe upierzenie tego lotopłaza, a także brak nóg, sprawiają, że wśród smoczych gatunków jest to jeden z najwdzięczniejszych obiektów obserwacji. Trudno go jednakże wytropić i wypatrzyć, ponieważ 'lotopłaz meksykański ląduje na ziemi w odludnych zakątkach i to tylko po to, żeby złożyć jaja. Poza tym czujny smok zda sobie sprawę z obecności intruza na długo' przed tym, nim ten zdoła go zauważyć. Ognisty podmuch, który z odległości 30 stóp może usmażyć człowieka na skwarek, położył kres obserwacyjnym zapędom niejednego, nierozważnego smokologa."


  "lotopłaza meksykańskiego łatwo rozpoznać po braku nóg i dużym ciele; 45 stóp długości; 5-10 stóp wysokości; wężowate ciało pokrywają nachodzące na siebie łuski; smok jest upierzony od…


  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.