FANDOM

Nishati

alias Nisha, Wilczyca, Wilczek

 • Mieszkam w Smoczy Skraj
 • Moje zajęcie Pisanie, Rysowanie, Inżynieria lotnicza
 • Jestem Kobietą
 • Nishati

  (UWAGA: Opowiadanie objęte prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i przerabiania całości bądź części bez wiedzy i zgody autora)

  Skoro wstęp jest najtrudniejszy, to mamy go już za sobą. Ale jednak pasowałoby podać chociaż kilka informacji, prawda? To podam. 

  Co skłoniło mnie do napisania tego "tworu"? Chyba to samo co wszystkich, czyli tradycyjne pytanie "Co by było gdyby..." Tak. Zgadza się, wielokrotnie nad tym dumałam. I wyszło z tego to, co poniżej (pomińmy fakt, że nie tylko to, ale i kilka innych "dzieł"). Czy Wam się to spodoba? Eee... Mam taką nadzieję. 

  A coś więcej? Dobra, jak coś, to proszę o wytykanie wszystkich błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. A zwłaszcza tych drugich, bo przecinki potrafię upakować naprawdę gdzie pop…


  Czytaj całość >
 • Nishati

  Kiedy Kończy Się Wojna

  mar 13, 2020 przez Nishati

  Czkawka obudził się, pamiętając ostatnie wydarzenia. Wczoraj wygrali wojnę z Berserkami, która trwała już kilka dobrych miesięcy. Ciągłe ataki, obrona, obmyślanie strategii i czujność, by przypadkiem znów nie dać się złapać w pułapkę. Ale najgorszy był wczorajszy dzień, kiedy to porwano ojca chłopaka i wodza wioski, i choć udało im się ich odbić, wcale nie było to proste. Tak naprawdę, to ostatni dzień był kulminacją wszystkich problemów, gdyż pojawił się także, wciąż nawiedzający Berk, siejący strach, Krzykozgon. Na szczęście jednak, dla Wandali, wszystko udało się rozwiązać po ich myśli. Skończyły się więc wojny i kłopoty.

  Dla szatyna jednak, obudzić się ze spokojem, było nowością. Wcześniej zawsze budził się ze strachem, stresem i z kole…

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.