FANDOM

ThunderFury2675

 • Mieszkam w Samotnie na odległej wyspie, badam nieznane smoki
 • Moje zajęcie Drakologia, Astrodrakologia, Drakochemia, Drakofizyka, Drakografia, Drakometria
 • Jestem Chłopak
 • ThunderFury2675

  Dusząca Śmierć

  sie 13, 2019 przez ThunderFury2675


  Dusząca Śmierć (ang. Suffocating Death) - niezwykle niebezpieczny gatunek smoka należący do klasy tajemniczej. Jest zabójczy zarówno dla ludzi jak i smoków i innych stworzeń.


  Smok posiada dość grube ciało w różnych odcieniach szarości. Łapy są krótkie. Wzdłuż grzbietu ciągną się kolce. Również ogon jest nimi najeżony. Ze szczęki wystają długie kły, a na nosie wyrasta róg.


  Nieznane jest dokładne siedlisko tych smoków. Można je czasem spotkać w lasach. Żywią się drewnem niezbędnym do wytworzenia czadu.


  Smoki te są dość spokojne, kiedy nic ich nie prowokuje, jednak gdy poczują zagrożenie, zaczynają ziać we wrogów zabójczym czadem. Atakują również drwali i smoki niszczące drzewa, ponieważ nienawidzą gdy ktoś zabiera im pożywienie. Czasami gdy w oko…

  Czytaj całość >
 • ThunderFury2675

  Górokos

  mar 17, 2019 przez ThunderFury2675


  Górokos (ang. Mountcutter) - Największy smok na świecie. Należy do klasy unicestwienia. Potrafi kosić szczyty gór.


  Niedługo ciąg dalszy

  Czytaj całość >
 • ThunderFury2675

  Mroczna Furia

  mar 17, 2019 przez ThunderFury2675


  Mroczna Furia (and. Dark Fury) - Jeden z najbardziej tajemniczych i najpotężniejszych smoków. Pojawia się tylko w bardzo ciemne, mgliste noce i gdy księżyc jest w nowiu. Należy do klasy tajemniczej, ponieważ bardzo mało o nim wiadomo. Jest bardzo blisko spokrewniony z Nocną Furią.  Mroczna Furia wygląda prawie tak samo jak nocna. Ma trochę dłuższe uszy, lotki na ogonie, pazury i ostrzejsze zęby. Jest barwy całkowicie czarnej, podczas gdy Nocna Furia jest lekko granatowa. Ma też mroczne ciemnoniebieskie oczy.


  Mroczne Furie nienawidzą ludzi. Gdy tylko kogoś zobaczą, natychmiast go zabijają. Od innych smoków też starają się trzymać z daleka, nawet od Nocnych Furii. Atakują ludzi w mgliste noce bez gwiazd i księżyca, żeby być całkowicie niewidoczny…

  Czytaj całość >
 • ThunderFury2675

  Piachowypalacz

  mar 8, 2019 przez ThunderFury2675


  Piachowypalacz (ang. Sand Incinerator) - Jeden z najpotężniejszych smoków. Należy do klasy uderzeniowej.


  Smok posiada dwa charakterystyczne rogi po obu stronach głowy, rozdwajające się na końcówce. Ogon pokryty jest małymi kolcami, które są większe na jego końcu, co może sprawiać wrażenie lotek jak u Nocnej Furii. Ma małe zielone lub bladożółte oczy po obu stronach głowy. W brzuchu ma bardzo skomplikowany mechanizm magazynujący i rozpędzający piasek.


  Smoki te są bardzo agresywne. Czasami wpadają w szał destrukcji; sieją zniszczenie gdzie popadnie; spalają lasy i roztapiają góry. Są wrogo nastawione do innych gatunków smoków, jak i do ludzi.


  Tresura tego smoka jest bardzo ciężka. Najlepiej podejść do niego spokojnie, wyrzucić na jego oczach całą…

  Czytaj całość >
 • ThunderFury2675

  Witajcie! To mój drugi wpis na blogu. Czytajcie i komentujcie! Ten kto gra albo zna grę Halo to będzie wiedział o co chodzi. Ten kto nie zna to niech wpisze w wyszukiwarce Halo​ i obejrzy jakiś filmik.


  ​Jestem Czkawka, mieszkam na Berk ale razem z przyjaciółmi zbudowaliśmy sobie bazę na wyspie którą nazwaliśmy Koniec Świata. Mam smoka nocną furię o imieniu szczerbatek. Ostatnio poznaliśmy kolejny wrogi klan; łowców smoków. Ciągle musimy rozwalać im statki i walczyć. To się już robi nudne. Ale teraz wszytko się zmieni! Świat Halo łaczy się z naszym i powstanie maskara!


  Właśnie wracamy na Koniec Świata po bitwie z łowcami smoków.

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.