FANDOM


Uwaga! Minigra już nie istnieje!
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-12-03 142632.bmp

Bull's Eye Lagoon - jedna z minigier, w którą można było zagrać w School of Dragons. Obecnie na jej miejscu znajduje się stacja Dragon Tactics.

Lokalizacja

NOwa graa

Wejście do gry

Bull's-Eye Lagoon znajdowało się w Training Grounds naprzeciw Fireball Frenzy oraz pod półką skalną, na której jest Flight Club.

Opis gry

Przebieg

Gra polegała na dosiadaniu swojego dorosłego smoka i z jego pomocą strzelaniu do tarcz. Procedura strzelania była taka jak podczas podstawowej rozgrywki - należało nacisnąć F lub lewy przycisk myszy. W grze można było zagrać w jednym z 3 trybów: samotnie, z przyjacielem oraz innym, losowym graczem. Rozgrywka trwała 2 minuty.

Punktacja

Tryb jednego gracza

W Bull's-Eye Lagoon występowały dwa rodzaje tarcz do których można było strzelać. Każda z nich miała inną punktację, która przedstawiała się następująco:

  • Podstawowa, czerwona tarcza - 50 punktów;
  • Tarcza z wizerunkiem Łupieżcy - 200 punktów

Tryb multiplayer

W trybie multiplayer występowały trzy rodzaje tarcz. Od tego od jakiego koloru przydzieliła gracza losowo gra, zależało do jakich tarcz musiał on strzelać:

  • Czerwona tarcza - 50 punktów (jeżeli gracz był przydzielony do tego koloru) lub -50 punktów (jeżeli gracz był przydzielony do koloru niebieskiego);
  • Niebieska tarcza - 50 punktów (jeżeli gracz był przydzielony do tego koloru) lub -50 punktów (jeżeli gracz był przydzielony do koloru czerwonego);
  • Tarcza z wizerunkiem Łupieżcy - 200 punktów.
NOWA GRAs3

Gra

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.