FANDOM


Eel-roasting

Eel Roast (ang. eel - węgorz, roast - piec, podpalać) - jedna z minigier w grze School of Dragons. W przeciwieństwie do większości z nich nie znajduje się w żadnym konkretnym miejscu, lecz uruchamia się nią poprzez kliknięcie na swojego smoka, a następnie ikonki z węgorzem w dolnej lewej części ekranu.

Przebieg

Gra polega na zestrzeliwaniu swoim smokiem wyskakujących z wody węgorzy. Smok znajduje się na małej, kamiennej wysepce pośrodku rzeki. Klikając lewym przyciskiem myszy na odpowiednie węgorze, zestrzeliwuje się je ogniem swojego smoka. W prawym górnym rogu ekranu zaznaczony jest kolor węgorzy, w które należy celować. Za zestrzelenie odpowiedniego koloru zyskuje się punkty, lecz za trafienie w kolor nieodpowiedni traci się je. Na wyższych poziomach pojawiają się fale oraz Straszliwce utrudniające rozgrywkę. Jeszcze później pojawia się kolejny rodzaj bonusowych węgorzy, czyli węgorze elektryczne. Są one brązowe, a ich trafienie powoduje zestrzelenie wszystkich węgorzy na ekranie, za które, bez względu na ich kolor, dostaje się punkty. 

Są także poziomy bonusowe, w których skaczą tylko białe, bonusowe węgorze. W poziomie należy zestrzelić jak najwięcej węgorzy i otrzymuje się za to dodatkowe punkty oraz smok jest zadowolony.


Lista kolorów węgorzy

Eel Roast lista

Wszystkie węgorze, które występują w Eel Roast

  • Czerwony (Red) - Zwykły
  • Żółty (Yellow) - Zwykły
  • Fioletowy (Purple) - Zwykły
  • Zielony (Green) - Zwykły
  • Niebieski (Blue) - Zwykły
  • Białe z kolorową aurą (bonus) - od poziomu drugiego, oraz na poziomach bonusowych, za zestrzelenie większa ilość punktów
  • Brązowe z elektryczną aurą (elektryczne/electric) - od poziomu szóstego, spalenie wszystkich węgorzy, które są poza wodą

Turn Up Tuesdays

Turn-Up-Tuesday-c zpscb0a9960

Co pewien czas organizowana jest wtorkowa promocja, podczas której zdobyte doświadczenie dla smoka jest dwukrotnie większe niż zazwyczaj. Promocja trwa 24 godziny.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.