Jak Wytresować Smoka Wiki
Advertisement
Jak Wytresować Smoka Wiki
Snaptrapper transparent.png
Artykuł dotyczy odcinka serialu. Jeśli szukasz postaci, zobacz Florek (smok).


Poprzedni odcinek
Smoków się nie zostawia
Florek (odcinek) Następny odcinek
W poszukiwaniu Oswalda... i kury
Artykuł

Florek (ang. Snuffnut) — jedenasty odcinek piątej serii serialu Jeźdźcy smoków: Na końcu świata.

Opis

Gdy Szpadka odrzuca propozycję zostania partnerką Throka, oznaczającą porzucenie swojego brata bliźniaka, Mieczyk pozoruje własną śmierć, by dać jej wolność w zaręczynach.

Fabuła

Podczas gdy Śledzik i Sztukamięs zbierają maślane maki dowiadujemy się, że przez Koniec Świata co roku przebiega trasa migracji zmiennoskrzydłych, z którego powodu Mieczyk przebiera się za zmiennoskrzydłego po czym wyskakuje i straszy wszystkich. Scena się zmienia i widzimy jak Szpadka wyrzuca całą górę śmieci na wóz, który wiezie Sączysmark. Gdy Smark idzie z wozem na wysypisko Mieczyk znów wyskakuje by wystraszyć Szpadkę, która uderza go prosto w bok. Gdy Mieczyk pyta się czemu tak reaguje ta przyznaję, że nienawidzi jak ten tak robi co roku i się wtedy boi dodając żeby poszedł wystraszyć Sączysmarka bo, jak powiedziała „jest idiotą” podczas, gdy Sączysmak jest już na wysypisku spotyka się tam z prawdziwym zmiennoskrzydłym po czym ucieka do klubu. Tam żali się Czkawce, Astrid i Śledzikowi na migracje zmiennoskrzydłych na co Czkawka mówi, że jeśli ten będzie tak ciągle krzyczeć to migracja potrwa dłużej. Nagle Astrid widzi płynący w ich kierunku statek, więc wszyscy lecą do portu, gdzie przypływa Thork.

Podręcznik23.JPG
Ta strona jest niekompletna!
Jeśli posiadasz czas, ochotę oraz wystarczająco dużo informacji, by rozwinąć artykuł, pomóż projektowi Wiki i rozbuduj go!

Postacie

Ludzie

Smoki

Zobacz też

Advertisement