FANDOM


(Dodano nową stronę „'''Fog-Stalker''' (''brak polskiego tłumaczenia'') — przedstawicielka gatunku Deathly Galeslash pojawiająca się w grze ''DreamWorks Dragons: Titan Uprising...”)
 
(Oficjalny opis: sense of direction - orientacja w terenie ;))
Linia 19: Linia 19:
   
 
==Oficjalny opis==
 
==Oficjalny opis==
{{Cytat|''Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Kamuflażowe ubarwienie tego Galeslasha oraz przytomne poczucie kierunku robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.<br>Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska - a niebezpieczeństwo wysokie!''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}[[en:Fog-Stalker]]
+
{{Cytat|''Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Kamuflażowe ubarwienie tego Galeslasha oraz doskonała orientacja w terenie robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.<br>Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska - a niebezpieczeństwo wysokie!''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}[[en:Fog-Stalker]]
  +
 
==Zobacz też==
 
==Zobacz też==
 
{{Bohaterowie z filmów}}
 
{{Bohaterowie z filmów}}

Wersja z 11:51, kwi 27, 2019

Fog-Stalker (brak polskiego tłumaczenia) — przedstawicielka gatunku Deathly Galeslash pojawiająca się w grze DreamWorks Dragons: Titan Uprising.

Statystyki

Oficjalny opis

Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Kamuflażowe ubarwienie tego Galeslasha oraz doskonała orientacja w terenie robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.
Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska - a niebezpieczeństwo wysokie!

—opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.