FANDOM


(Ups, jedna kategoria się nie dodała :))
m
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Fog-Stalker''' (''brak polskiego tłumaczenia'') — przedstawicielka gatunku [[Deathly Galeslash]] pojawiająca się w grze ''[[DreamWorks Dragons: Titan Uprising]]''.
+
'''Fog-Stalker''' (''brak polskiego tłumaczenia'') — przedstawicielka hybrydy [[Deathly Galeslash]], pojawiająca się w grze ''[[DreamWorks Dragons: Titan Uprising]]''.
   
 
==Statystyki==
 
==Statystyki==
Linia 15: Linia 15:
 
|zdrowie = 1532
 
|zdrowie = 1532
 
|atak duchowy = Team Effort
 
|atak duchowy = Team Effort
|szybkość duchowa = wolna
+
|szybkość duchowa = niska
 
}}
 
}}
   
==Oficjalny opis==
+
==Opis z gry==
{{Cytat|''Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Kamuflażowe ubarwienie tego Galeslasha oraz doskonała orientacja w terenie robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.<br>Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska - a niebezpieczeństwo wysokie!''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}[[en:Fog-Stalker]]
+
{{Cytat|''Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Maskujące ubarwienie tego Galeslasha oraz doskonała orientacja w terenie robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.<br>Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska a niebezpieczeństwo wysokie!''|nieoficjalne tłumaczenie}}
 
 
==Zobacz też==
 
==Zobacz też==
 
{{Bohaterowie z filmów}}
 
{{Bohaterowie z filmów}}
  +
[[en:Fog-Stalker]]
 
[[Kategoria:Smoki]]
 
[[Kategoria:Smoki]]
 
[[Kategoria:Bohaterowie]]
 
[[Kategoria:Bohaterowie]]

Wersja z 20:40, gru 21, 2019

Fog-Stalker (brak polskiego tłumaczenia) — przedstawicielka hybrydy Deathly Galeslash, pojawiająca się w grze DreamWorks Dragons: Titan Uprising.

Statystyki

Opis z gry

Fog-Stalker zna swoje miejsce w drużynie - które zawsze jest na jej czele. Maskujące ubarwienie tego Galeslasha oraz doskonała orientacja w terenie robią z niej świetnego nawigatora po dziwacznych torfowiskach Archipelagu.
Odważna, śmiała i nieco zuchwała, Fog-Stalker jest pewna swoich umiejętności. W rezultacie woli wydawać rozkazy, aniżeli je przyjmować. Jednak większość smoków zrobiłaby dobrze idąc jej śladem, gdy widoczność jest niska – a niebezpieczeństwo wysokie!

—nieoficjalne tłumaczenie

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.