FANDOM


(Dodano nową stronę „'''Forest Typhoomerang''' (''brak polskiego tłumaczenia'') — przedstawiciele gatunku Tajfumerang, pojawiający się w grze ''[[DreamWorks Dragons: Titan Uprising...”)
 
m
 
Linia 16: Linia 16:
 
|szybkość duchowa = bardzo niska
 
|szybkość duchowa = bardzo niska
 
}}
 
}}
==Oficjalny opis==
+
==Opis z gry==
{{Cytat|''Powszechnie uważane za niszczycielskie smoki, Forest Typhoomerangi regularnie wywołują pożary lasów z zaskakująco szlachetnego powodu - ich płomienie wypalają stare, powalone kłody i suche krzewy, umożliwiając nowym kiełkom drzew wyrosnąć z popiołów.<br>W przeciwieństwie do swojego przerażającego wyglądu, Forest Typhoomerangi należą do najbardziej przyjaznych smoków. Nim podpalą drzewa zawsze upewniają się, że w lasach nie ma innych leśnych zwierząt.''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}
+
{{Cytat|''Powszechnie uważane za niszczycielskie smoki, Forest Typhoomerangi regularnie wywołują pożary lasów z zaskakująco szlachetnego powodu - ich płomienie wypalają stare, powalone kłody i suche krzewy, umożliwiając nowym kiełkom drzew wyrosnąć z popiołów.<br>W przeciwieństwie do swojego przerażającego wyglądu, Forest Typhoomerangi należą do najbardziej przyjaznych smoków. Nim podpalą drzewa zawsze upewniają się, że w lasach nie ma innych leśnych zwierząt.''|nieoficjalne tłumaczenie}}
 
==Zobacz też==
 
==Zobacz też==
 
{{Bohaterowie z filmów}}
 
{{Bohaterowie z filmów}}

Aktualna wersja na dzień 20:41, gru 21, 2019

Forest Typhoomerang (brak polskiego tłumaczenia) — przedstawiciele gatunku Tajfumerang, pojawiający się w grze DreamWorks Dragons: Titan Uprising.

StatystykiEdytuj

Opis z gryEdytuj

Powszechnie uważane za niszczycielskie smoki, Forest Typhoomerangi regularnie wywołują pożary lasów z zaskakująco szlachetnego powodu - ich płomienie wypalają stare, powalone kłody i suche krzewy, umożliwiając nowym kiełkom drzew wyrosnąć z popiołów.
W przeciwieństwie do swojego przerażającego wyglądu, Forest Typhoomerangi należą do najbardziej przyjaznych smoków. Nim podpalą drzewa zawsze upewniają się, że w lasach nie ma innych leśnych zwierząt.

—nieoficjalne tłumaczenie

Zobacz teżEdytuj

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.