FANDOM


Hatchery (brak polskiego tłumaczenia) — jedno z miejsc pojawiających się w grach School of Dragons, DreamWorks Dragons: Rise of Berk oraz DreamWorks Dragons: Titan Uprising. Jest to wylęgarnia, w której, w zależności od gry, gracz może wykluwać albo dorastać swoje smoki.

W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

RoB Hatchery lvl 3

W grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk wylęgarnia znajduje się w niewielkiej, wypełnionej lawą grocie poniżej Twierdzy. Przy gorącej, stopionej skale jest usytuowane niewielkie gniazdo, w którym można umieścić jajo smoka. Istnieje możliwość ulepszenia wylęgarni dwukrotnie i tym samym posiadania maksymalnie trzech gniazd na jaja.

School of Dragons

Hatchery

Wylęgarnia znajduje się w lokacji School. Jest po części podziemną grotą, w której centrum znajduje się jezioro lawy, zaś wokół, pod ścianami, w swego rodzaju gniazdach rozłożone są jaja podstawowych gatunków smoków. Poza tym zwykle znajduje się tam Valka, a czasem także Pyskacz.

Jest to jeden z najważniejszych elementów gry, ponieważ tam dokonuje się testu osobowości, poznaje się różne gatunki smoków, a w końcu wybiera się jedno dostępne za darmo jajo i wykluwa swojego własnego smoka. Do wyboru są następujące gatunki:

Wizyta w wylęgarni jest także konieczna, by na piątym poziomie zmienić smoka z pisklęcia w nastolatka, a na dziesiątym – z nastolatka w dorosłego.

DreamWorks Dragons: Titan Uprising

TU Hatchery

Wylęgarnia znajduje się w centrum głównego ekranu przedstawiającego wyspę Berk. Gracz może tam wykluwać kolejne smoki za tokeny z jajami, które zdobywa podczas rozgrywek, zadań lub ze skrzyń.

Początkowo istnieje możliwość wykluwania jedynie smoków o randze jednej gwiazdki i w losowym kolorze, ale z czasem odblokowują się kolejne gniazda, dzięki którym można wybrać rangę i klasę wykluwanego zwierzęcia. Aby uruchomić cały proces, należy posiadać odpowiednią ilość tokenów z jajami oraz monet. Im wyższa ranga osobnika, tym więcej surowców i czasu będzie wymagało wyklucie go.

Galeria

School of Dragons

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.