FANDOM


How To Train Your Dragon 2: The Official Storybook App (brak polskiego tłumaczenia) — oficjalna aplikacja mobilna o tematyce Jak wytresować smoka 2 wydana przez Cupcake Digital.

Opis

Aplikacja nawiązuje tematyką do filmu Jak wytresować smoka 2. Można w niej znaleźć między innymi multimedialny pokaz zawierający opisy i zdjęcia, które opowiadają o akcji filmu. Angielski lektor opowiada o zdarzeniach i historii oraz przytacza cytaty z Jak wytresować smoka 2.

Aplikacja zawiera również dwie minigry oraz kolorowanki z bohaterami z filmu, gdzie można pokolorować Szczerbatka - z Czkawką lub samego, Wyma i Jota, Wichurę, Sztukamięs i Hakokła.

Minigry

Smocze Wyścigi

Minigra oparta na wyścigach smoków, polegająca na zebraniu największej liczby owiec oraz dotarciu pierwszym na metę. Można wcielić się w rolę Szczerbatka i Czkawki lub Wichury i Astrid. Pierwszy etap wyścigu jest na Berk, zaś drugi w jaskini.

Łowcy Smoków

W tej minigrze gracz wciela się w rolę Szczerbatka i zyskuje możliwość miotania plazmą. Jego zadaniem jest zestrzelenie jak największej liczby myśliwych i unikanie strzału w owce. Etapy odbywają się w lesie, na łodzi oraz w lodowcu.

Galeria

Ciekawostki

  • W jednej z minigier występuje morski smok, Raziprąd.
  • Aplikacja została wydana przed premierą filmu, więc zawarte w niej opowiadanie pozwalało poznać zarys fabuły, nim produkcja pojawiła się w kinach.

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.