FANDOM


Linia 1: Linia 1:
'''''How to Seize a Dragon's Jewel''''' (brak polskiego tłumaczeniał z ang. ''Jak zdobyć Smoczy Klejnot'') - tytuł dziestątego tomu cyklu powieściowego ''[[Jak wytresować sobie smoka (cykl)|Jak wytresować sobie smoka]]'' autorstwa [[Cressida Cowell|Cressidy Cowell]]. Książka nie została wydana w wersji polskiej.
+
'''''How to Seize a Dragon's Jewel''''' (brak polskiego tłumaczenia z ang. ''Jak zdobyć Smoczy Klejnot'') tytuł dziesiątego tomu cyklu powieściowego ''[[Jak wytresować sobie smoka (cykl)|Jak wytresować sobie smoka]]'' autorstwa [[Cressida Cowell|Cressidy Cowell]]. Książka nie została wydana w wersji polskiej.
  +
 
==Opis fabuły==
 
==Opis fabuły==
''[[Smocza Rebelia]] rozpoczęła się. [[Czkawka]] jest zupełnie samotny, na wygnaniu, śledzony zarówno przez smoki, jak i przez ludzi. Jego jedyną nadzieją jest odnalezienie [[Smoczy Klejnot|Smoczego Klejnotu]]. Ale gdzie zacząć?''
+
{{cytat|[[Smocza Rebelia]] rozpoczęła się. [[Czkawka]] jest zupełnie samotny, na wygnaniu, śledzony zarówno przez smoki, jak i przez ludzi. Jego jedyną nadzieją jest odnalezienie [[Smoczy Klejnot|Smoczego Klejnotu]]. Ale gdzie zacząć?| opis z tylnej okładki książki (tłumaczenie z języka angielskiego)}}
: - opis z tylnej okładki książki (tłumaczenie z języka angielskiego)
+
 
==Bohaterowie i smoki==
 
==Bohaterowie i smoki==
 
Główni bohaterowie:
 
Główni bohaterowie:

Wersja z 11:14, cze 21, 2014

How to Seize a Dragon's Jewel (brak polskiego tłumaczenia z ang. Jak zdobyć Smoczy Klejnot) — tytuł dziesiątego tomu cyklu powieściowego Jak wytresować sobie smoka autorstwa Cressidy Cowell. Książka nie została wydana w wersji polskiej.

Opis fabuły

Smocza Rebelia rozpoczęła się. Czkawka jest zupełnie samotny, na wygnaniu, śledzony zarówno przez smoki, jak i przez ludzi. Jego jedyną nadzieją jest odnalezienie Smoczego Klejnotu. Ale gdzie zacząć?

— opis z tylnej okładki książki (tłumaczenie z języka angielskiego)

Bohaterowie i smoki

Główni bohaterowie:

Pozostali bohaterowie:

Gatunki smoków:

Fabuła

Trailer44
UWAGA NA SPOILERY!
Poniższe treści mogą zdradzać fabułę krótkometrażówki "Jak wytresować smoka: Święta w domu".
Czytasz na własne ryzyko!
Podręcznik23
Ta strona jest niekompletna!
Jeśli posiadasz czas, ochotę oraz wystarczająco dużo informacji, by rozwinąć artykuł, pomóż projektowi Wiki i rozbuduj go!
Szablon:Spoiler-end
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.