FANDOM


Trafiłeś, a może trafiłaś właśnie na Jak Wytresować Smoka Wiki! Jeśli jesteś tu pierwszy raz, obowiązkowo zapoznaj się z regulaminem. Jeśli jesteś tu kolejny raz, lecz nie znasz regulaminu, również go przeczytaj. Dla ciebie to tylko 10 minut czytania, a dla nas wszystkich uniknięcie nieprzyjemności, nieporozumień, sporów i zbędnej pracy ;)

O nas

Jak Wytresować Smoka Wiki to pierwsza i największa polska encyklopedia na temat wszystkiego, co związane z "Jak wytresować smoka" - cyklem powieściowym Cressidy Cowell, ekranizacjami, grami, serialem, zabawkami, książkami i wiele innych!

Cele

Nasz projekt ma na celu:

  • przybliżanie czytelnikom wspaniałego, bogatego świata Smoków;
  • tworzenie zgranej, aktywnej społeczności;
  • tworzenie społeczności, w której każdy może wykazać się swoimi umiejętnościami edytorskimi, redaktorskimi, plastycznymi i innymi;
  • informowanie na bieżąco wszystkich Fanów o tym, co się dzieje w Smoczym świecie;
  • pomoc początkującym edytorom w tworzeniu jak najlepszych artykułów;
  • stworzenie zakątka społeczności, w którym każdy ma szansę na pokazanie lub opublikowanie swojej twórczości związanej ze smokami (powstał już Fanon, w którym możesz pochwalić się pracą plastyczną, opowiadaniem lub inną formą twórczości).

Społeczność

Nasza Wiki stale rośnie, przybywa edytorów, a wraz z nimi artykułów, grafik i filmów. Zdarzają się również akty wandalizmu, na bieżąco kontrolowane i usuwane. Nasza społeczność koncentruje się na czacie, gdzie prawie nigdy nie jest nudno!

Fanon

Nasza Wiki to nie tylko encyklopedia - to również Fanon, w którym możesz dzielić się swoją twórczością i podziwiać prace innych bez konieczności opuszczania Wiki. 

Pomoc i problemy

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z administratorami, pisać na forum lub w komentarzach pod artykułami/blogami. Dobrą metodą komunikacji jest czat, na którym otrzymasz szybką odpowiedź i możesz dokładniej wyjaśnić swoje wątpliwości :)

Spoilery

UWAGA! Jeśli jesteś przed przeczytaniem którejś z książek lub obejrzeniem któregoś z filmów, uważaj. Niektóre nasze artykuły zawierają spoilery, możesz więc sobie zepsuć niespodziankę. 

Zobacz też

Najważniejsze strony naszej wiki

O nasRegulaminAdministracjaFanonArtykuł na medalWiki-ng z sąsiedztwa

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.