FANDOM


A tak się zgłoszę C:

Imię: Ariana

Wiek: 22 lata

Płeć: Kobieta

Rasa: Półbóg

Wygląd: Srebrne włosy, brąz oczy, szczupła sylwetka. Zresztą wszystko masz tu: http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/635640869475431680.jpg.

Charakter: nieśmiała, unika wielkich towarzystw, zazwyczaj taka "szara myszka". Dnie spędza w domu, w samotności. Ciężko zdobyć jej zaufanie, ale jak się ją tylko bliżej pozna to uzna się ją za bardzo miłą i przyjacielską osóbkę. 

Historia: urodziła się w Stanach Zjednoczonych, a wyhowała się we Francji. Mieszka obecnie sama w apartamencie w Warszawie *derp* i studiuje informatykę (nie prawo i nie jest weganką xD). Nie ma jak na razie żadnej miłości, chociażby przyjaciół. Jej moc odkryła kiedy miała 12 lat. Jest półbogiem i potrafi kontrolować pogodę zależnie od jej nastroju.

Moce i umiejętności: Umie kontrolować pogodę zależnie od jej nastroju. Jak jest wesoła - świeci wtedy słońce, jak smutna - pada deszcz. Oprócz takich mocy umie również rysować realistyczne portrety ludzi (chciałabym ;-;), szybko biegać, profesjonalnie jeździć na nartach a nawet... śpiewać.

Broń: moc pogody

Zainteresowania: informatyka, rysownictwo, filmy, chemia.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.