Jak Wytresować Smoka Wiki
Advertisement
Jak Wytresować Smoka Wiki

LM.png

Loki's Mirage - pojawiająca się na wiosnę atrakcja w School of Dragons. Jest minigrą, podobną do Loki's Maze of Mayhem oraz Loki's Maze of Cheer, jednak cała sceneria ma charakter wiosenny (kwiaty itp.).

Przebieg

WikingowaBrama1.png

Grę zaczynamy, od podskoczenia na płytce naciskowej i przejścia przez bramę w kształcie ust Wikinga. Następnie napotykamy drewnianą ścieżkę, ponad którą latają Straszliwce. Tak jak we wcześniejszych odsłonach, po dotknięciu któregoś lub spadnięciu w przepaść rozpoczynamy poziom ponownie.

Salalm.png

Po przejściu korytarzem, znajdujemy się w pomieszczeniu z kilkoma płytkami naciskowymi, śpiącym straszliwcem, zamkniętymi drzwiami i drewnianym mostem. Naszym zadaniem jest wskoczyć na płytkę, koło ogniska - to odblokuje drzwi. W przeciwnym razie spadniemy w przepaść i wylądujemy na starcie poziomu z mostem i latającymi wokół niego smokami.

Następnie trafiamy do pokoju z tabliczką "Follow the flow of food", czyli "Podążaj za pływem jedzenia". Musimy przejść labirynt

Później, zgodnie z poprzednim wyzwaniem, musimy wskakiwać na płytki, w kolejności, zgodnie z łańcuchem pokarmowym. (Producent -> Roślinożercy -> Mięsożercy -> Grzyby)

Następnie znów mamy do czynienia z płytkami naciskowymi - tu naszym zadaniem jest podążać za rozwojem zwierząt. Czyli przykładowo, muszę znaleźć drogę, która składa się ze skrzeku, kijanki, nierozwiniętej żaby, żaba z zanikającym ogonkiem i na końcu w pełni rozwiniętą żabę. Mamy tam do czynienia też ze skorupiakiem oraz motylem. (lub jest też druga metoda, która polega na biegu po wszystkim zanim się zawali)

Po przejściu krótkiego zadania, czyli przeskoczeniu po drewnianych platformach, napotykamy salę, w której uciekamy przed toczącym się Miażdżytłukiem Kafarem . Musimy się chronić w małych przejściach w ścianach. Na końcu musimy wskoczyć do dziury.

Później, musimy przejść labirynt, podobny do tego, jaki używany był w filmie Jak wytresować smoka podczas treningu ze Śmiertnikiem, bądź też w minigrze Fireball Frenzy. Na jego końcu, musimy wybrać rybę, która żyje najgłębiej w akwenach.

KolaZebate1.png

Następnie, przechodzimy korytarzem, w którym kilka rzeczy i owca, unosi się przy pomocy strumieni wody z gejzerów. Pod koniec znajduje się most, który uniesie nas do góry - jeśli na nim zostaniemy, przeniesie nas do wyższego wyjścia w sali, w której trzeba przedostać się do wyjścia, za pomocą zębatek. Przy wjeżdżaniu możemy zobaczyć skrzynię, którą możemy otworzyć za darmo.

Gdy dobrniemy do końca, za pomocą platformy dostajemy się do pomieszczenia z nagrodą - skrzynką ze smoczymi jajami, którą otrzymujemy tylko jednokrotnie - po próbie późniejszego przejścia labiryntu, otrzymamy tylko 100 monet. Dodatkowo, znajduje się tam też "Ruffnut and Tuffnut's store", czyli sklep Mieczyka i Szpadki; znajdują się w nim skrzynki o różnych cenach, np 170 monet.