FANDOM


Mudraker Island (brak polskiego tłumaczenia) — jedna z lokalizacji pojawiających się w grze School of Dragons. Została wprowadzona wraz z rozszerzeniem Battle for the Edge.

Wygląd

Mudraker Island jest średniej wielkości wyspą. W jej centrum wznosi się łagodnie masyw skalny, z którego spływają dwa duże wodospady. Zasilają one ogromne jezioro rozciągające się poniżej, które zajmuje znaczną część lądu. Wokół tereny są względnie płaskie, w większości porośnięte wątłą trawą. Na wyspie znajduje się wiele bezlistnych drzew o grubych pniach i gałęziach zarośniętych krzaczkowatymi porostami.

Jezioro jest miejscem zamieszkania dla Mudrakera o imieniu Muddie. Na Mudraker Island przebywa również Skulder, który założył na tej wyspie obóz w celu poszukiwania i badania pozostałości po dawnych wikingach.

W grach

School of Dragons

Mudraker Island pojawiła się w grze wraz z rozszerzeniem Battle for the Edge. Gracz udaje się na wyspę, by pomóc Skulderowi poradzić sobie z mieszkającym tam dzikim Mudrakerem. Postać gracza angażuje się w kilka zadań mających na celu pomoc archeologowi zrozumieć i wytresować smoka. Po zdradzie Haralda gracz powraca na Mudraker Island, by uwolnić uwięzionego przez pirata Skuldera.

Wyspa powraca także w rozszerzeniu Wrath of Stormheart. Atak ludzi Nikory Stormheart na ten ląd jest dywersją, mającą odwrócić uwagę od jej działań na Auction Island.

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.