FANDOM


Linia 1: Linia 1:
'''Wyspa Mudrakerów''' - jest to jedna z lokalizacji w [[School of Dragons]]. Jej nazwa pochodzi od gatunku smoka, [[Mudraker]]a. Została dodana w [[School of Dragons/Rozszerzenia|expansion packu]] ''Battle for the Edge''. Znajduje się na niej Jezioro Mudrakera i skała do przywołania Mudrakera.
+
'''[[Plik:MudrakerIsland8.jpg|thumb|262px]] Wyspa Mudrakerów''' -  jedna z lokalizacji w ''[[School of Dragons]]'', pojawiająca się w [[School of Dragons/Rozszerzenia|rozszerzeniu ]]''Battle for the Edge.''
  +
==Wygląd==
  +
Wyspa wydaje się mieć klimat bagienny. Ma dość nisko osadzone góry i względnie płaskie tereny. Ze skał wypływa również pokaźny wodospad, który spada do jeziora zamieszkanego przez jednego [[Mudraker]]a. Na lądzie znajduje się wiele bezlistnych drzew, obrośniętych winoroślą, glonami bądź czymkolwiek innym.
  +
  +
[[Skulder]] założył na tej wyspie również obóz w celu badania występujących na niej ruin, lecz żadna nie jest dla gracza widoczna.
  +
==Pojawienie się==
  +
===''[[School of Dragons]]''===
  +
W ''Battle for the Edge ''postać gracza podróżuje na tę wyspę, by pomóc staremu znajomemu, Skulderowi, z pewnym dzikim Mudrakerem (który został nazwany potem [[Muddie]]). Gracz angażuje się w kilka zadań mających na celu pomoc archeologowi zrozumieć i wytresować smoka.
  +
  +
   
{{Stub}}
 
   
 
{{School miejsca}}
 
{{School miejsca}}
 
[[Kategoria:Wyspy]]
 
[[Kategoria:Wyspy]]
 
[[Kategoria:Miejsca]]
 
[[Kategoria:Miejsca]]
  +
[[Kategoria:Miejsca z gier]]
  +
[[Kategoria:School of Dragons]]

Wersja z 12:37, mar 23, 2017

MudrakerIsland8
 Wyspa Mudrakerów
-  jedna z lokalizacji w School of Dragons, pojawiająca się w rozszerzeniu Battle for the Edge.

Wygląd

Wyspa wydaje się mieć klimat bagienny. Ma dość nisko osadzone góry i względnie płaskie tereny. Ze skał wypływa również pokaźny wodospad, który spada do jeziora zamieszkanego przez jednego Mudrakera. Na lądzie znajduje się wiele bezlistnych drzew, obrośniętych winoroślą, glonami bądź czymkolwiek innym.

Skulder założył na tej wyspie również obóz w celu badania występujących na niej ruin, lecz żadna nie jest dla gracza widoczna.

Pojawienie się

School of Dragons

W Battle for the Edge postać gracza podróżuje na tę wyspę, by pomóc staremu znajomemu, Skulderowi, z pewnym dzikim Mudrakerem (który został nazwany potem Muddie). Gracz angażuje się w kilka zadań mających na celu pomoc archeologowi zrozumieć i wytresować smoka.Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.