FANDOM


(Dodano nową stronę „'''Wyspa Mudrakerów''' - jest to jedna z lokalizacji w School of Dragons. Jej nazwa pochodzi od gatunku smoka, Mudrakera. {{Stub}} {{School miejsca}} [[Kateg...”)
 
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Wyspa Mudrakerów''' - jest to jedna z lokalizacji w [[School of Dragons]]. Jej nazwa pochodzi od gatunku smoka, [[Mudraker]]a.
+
'''[[Plik:MudrakerIsland8.jpg|thumb|262px]]Mudraker Island''' -  jedna z lokalizacji w ''[[School of Dragons]]'', pojawiająca się w [[School of Dragons/Rozszerzenia|rozszerzeniu ]]''Battle for the Edge.''
+
==Wygląd==
{{Stub}}
+
Wyspa wydaje się mieć klimat bagienny. Ma dość nisko osadzone góry i względnie płaskie tereny. Ze skał wypływa również pokaźny wodospad, który spada do jeziora zamieszkanego przez jednego [[Mudraker]]a. Na lądzie znajduje się wiele bezlistnych drzew, obrośniętych winoroślą, glonami bądź czymkolwiek innym.
   
  +
[[Skulder]] założył na tej wyspie również obóz w celu badania występujących na niej ruin, lecz żadna nie jest dla gracza widoczna.
  +
==''[[School of Dragons]]''==
  +
W ''Battle for the Edge ''postać gracza podróżuje na tę wyspę, by pomóc staremu znajomemu, Skulderowi, z pewnym dzikim Mudrakerem (który został nazwany potem [[Muddie]]). Gracz angażuje się w kilka zadań mających na celu pomoc archeologowi zrozumieć i wytresować smoka.
  +
==Zobacz też==
 
{{School miejsca}}
 
{{School miejsca}}
 
[[Kategoria:Wyspy]]
 
[[Kategoria:Wyspy]]
 
[[Kategoria:Miejsca]]
 
[[Kategoria:Miejsca]]
  +
[[Kategoria:Miejsca z gier]]
  +
[[Kategoria:School of Dragons]]

Aktualna wersja na dzień 17:39, kwi 28, 2018

MudrakerIsland8
Mudraker Island
-  jedna z lokalizacji w School of Dragons, pojawiająca się w rozszerzeniu Battle for the Edge.

WyglądEdytuj

Wyspa wydaje się mieć klimat bagienny. Ma dość nisko osadzone góry i względnie płaskie tereny. Ze skał wypływa również pokaźny wodospad, który spada do jeziora zamieszkanego przez jednego Mudrakera. Na lądzie znajduje się wiele bezlistnych drzew, obrośniętych winoroślą, glonami bądź czymkolwiek innym.

Skulder założył na tej wyspie również obóz w celu badania występujących na niej ruin, lecz żadna nie jest dla gracza widoczna.

School of DragonsEdytuj

W Battle for the Edge postać gracza podróżuje na tę wyspę, by pomóc staremu znajomemu, Skulderowi, z pewnym dzikim Mudrakerem (który został nazwany potem Muddie). Gracz angażuje się w kilka zadań mających na celu pomoc archeologowi zrozumieć i wytresować smoka.

Zobacz teżEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.