FANDOM


Nienazwany (ang. No-Name) - jeden z członków drużyny służącej Eretowi i jednocześnie należących do armii Drago Krwawdonia. Pracuje jako łowca smoków. Pojawia się w filmie Jak wytresować smoka 2.

Wygląd

Jest to mężczyzna o pokaźnej tuszy i najniższy ze wszystkich swoich kompanów. Ma krótką, właściwie niewidoczną szyję i wydłużony podbródek, ozdobiony tatuażem. Nosi ciepłe ubrania, między innymi futrzaną kurtkę z kapturem, ozdobioną z przodu oraz na rękawach brązowymi motywami, i szare rękawiczki. Ubiera się również w szare spodnie i ciemnobrązowe futrzane buty.

Charakter

Nienazwany nie jest szczególnie śmiałym człowiekiem, choć odzywa się częściej niż pozostali łowcy - wraz z Malutkim wyjaśnia, że muszą dostarczyć smoki do Drago oraz odpowiada na zadane przez Czkawkę pytanie o umiejętności pływackie - okazuje się, że mimo pracy na pełnym morzu pływa bardzo słabo. Jest posłuszny rozkazom Ereta i dobrze się z nim zgrywa podczas akcji na łodzi, rzucając mu bolas do załadowania katapulty. Mimo wszystko bywa nieco nierozgarnięty, kiedy chodzi o nowe rzeczy - gdy dostał do rąk Piekielnik Czkawki, niemal od razu wypuścił gaz Zębiroga na Uga i obaj bez mrugnięcia okiem zgodnie patrzyli, jak Nienazwany z pomocą iskrownika doprowadza do eksplozji.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.