FANDOM


(Tradycynie jak ktoś ma lepszy pomysł jak ubrać w słowa tłumaczenie opisu, to zapraszam do edycji ^^)
 
m
Linia 17: Linia 17:
 
}}
 
}}
 
==Oficjalny opis==
 
==Oficjalny opis==
{{Cytat|''Nimble Nadders to nie tylko smoki tropiące - to także smoki stawiające pułapki! Ci przebiegli i cierpliwi drapieżcy nauczyli się wykorzystywać swoje otoczenie na swoją korzyść podczas polowania na zdobycz, kopiąc dziury w ziemi, wypełniając je swoimi kolcami i zasłaniając pułapki liśćmi. Uważaj gdzie lądujesz!<br>Zwinne ciało i bystry umysł - ucząc się jak manipulować swoim środowiskiem i przekazując te umiejętności swoim pisklętom, Nimble Naddery zademonstrowały pierwszy prawdziwy dowód wyuczonej smoczej kultury!''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}
+
{{Cytat|''Nimble Nadders to nie tylko smoki tropiące to także smoki stawiające pułapki! Ci przebiegli i cierpliwi drapieżcy nauczyli się wykorzystywać swoje otoczenie na swoją korzyść podczas polowania na zdobycz, kopiąc dziury w ziemi, wypełniając je swoimi kolcami i zasłaniając pułapki liśćmi. Uważaj gdzie lądujesz!<br>Zwinne ciało i bystry umysł ucząc się jak manipulować swoim środowiskiem i przekazując te umiejętności swoim pisklętom, Nimble Naddery zademonstrowały pierwszy prawdziwy dowód wyuczonej smoczej kultury!''|opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)}}
 
==Zobacz też==
 
==Zobacz też==
 
{{Bohaterowie z filmów}}
 
{{Bohaterowie z filmów}}

Wersja z 20:24, cze 21, 2019

Nimble Nadder (brak polskiego tłumaczenia) — przedstawiciele gatunku Śmiertnik Zębacz pojawiający się w grze DreamWorks Dragons: Titan Uprising.

Statystyki

Oficjalny opis

Nimble Nadders to nie tylko smoki tropiące — to także smoki stawiające pułapki! Ci przebiegli i cierpliwi drapieżcy nauczyli się wykorzystywać swoje otoczenie na swoją korzyść podczas polowania na zdobycz, kopiąc dziury w ziemi, wypełniając je swoimi kolcami i zasłaniając pułapki liśćmi. Uważaj gdzie lądujesz!
Zwinne ciało i bystry umysł — ucząc się jak manipulować swoim środowiskiem i przekazując te umiejętności swoim pisklętom, Nimble Naddery zademonstrowały pierwszy prawdziwy dowód wyuczonej smoczej kultury!

—opis z gry (nieoficjalne tłumaczenie)

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.