FANDOM


School

School (brak polskiego tłumaczenia) — jedna z lokalizacji pojawiających się w grze School of Dragons. Główne miejsce szkolenia na smoczego jeźdźca oraz wyjściowy punkt do rozpoczynania rozszerzeń.

Wygląd

Szkoła z zewnątrz przypomina zwyczajną, skalną kalderę - wyspę powstałą po zapadnięciu się części wulkanicznego krateru. Dopiero po dostaniu się do jej wnętrza widać ślady ludzkiej ingerencji. Pośrodku kaldery tkwi potężny masyw skalny, na którym zbudowana jest cała szkoła. Do znajdującego się tam jeziora spływają trzy wodospady, a stoki wyspy porastają drzewa. W centralnej części masywu znajduje się miejsce do lądowania dla smoków, z którego dwa mosty prowadzą do twierdzy szkolnej. Za nią, w skalnej grocie wykuta jest wylęgarnia, a obok niej znajduje się labolatorium.

W szkole znajdują się trzy miejsca do łowienia ryb. Pierwsze to jeziorko przy labolatorium, drugim jest łowisko nad głównym jeziorem, a trzecim - przerębel nad morzem na zewnątrz kaldery. To ostatnie jest doskonałym źródłem halibutów.

Od rozszerzenia The Hidden World wody otaczające główny masyw skalny szkoły zmieniają wygląd. Za sprawą wybuchu podłożonego przez Haralda tajemniczego ładunku część dna zawala się, tworząc kaskady wodospadów zmierzających ku powstałej czeluści. Po wykupieniu rozszerzenia można odkryć znajdujący się tam Ukryty Świat.

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.