FANDOM


Skulder - archeolog, mężczyzna przynależący do Berserków, niegdyś jednak będący przedstawicielem Wandali. Pojawia się on tylko i wyłącznie w grze School of Dragons, w rozszerzeniu Icestorm Island. Jego smokiem jest Muddie.

Wygląd

Jest to szczupły mężczyzna średniego wzrostu o krótkich, brązowych włosach. Na głowie nosi dość dużą i charakterystyczną czapkę z dwoma, czarnymi piórami po bokach. Jego ubiór stanowią długie, niebieskie spodnie i brązowo-kremowa tunika, zaś jego stopy chronione są przez wysokie, wykonane z brązowej skóry i futra buty, sięgające niemalże do kolan mężczyzny. Na jego plecach znajduje się duży plecak.

Archeolog niegdyś należał do klanu Wandali, aktualnie jest członkiem klanu Berserków, o czym świadczy klamra na jego pasie.

Pojawienie się

Mężczyzna pojawia się w grze School of Dragons. Rozdaje on graczowi misje oraz pomaga w odkrywaniu tajemnic Icestorm Island. Spotykamy go również kilkukrotnie w innych rozszerzeniach. Między innymi w rozszerzeniu Battle for the Egde, Skulderowi udaje się wytresować dzikiego smoka, Muddiego.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.