FANDOM

DziennaFuria02

alias Kina, Kogut

 • Mieszkam w tam, gdzie mnie myśli poniosą
 • Urodziny 25 październik
 • Moje zajęcie pisanie i czytanie książek, sport, słuchanie muzyki
 • Jestem kobietą
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Hej!

  Od kilku miesięcy jesteś nieobecna na JWS wiki. Chciałbym się zapytać, czy coś się stało. Mam też cichą nadzieję, że nie zrobiłaś jak ja przed rokiem (ciche odejście od wiki) lub nic ci nie jest w związku z obecnymi wydarzeniami.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (6 odpowiedzi)
  • Coś w tym jest. Ja tak podsyciłam tą ciekawość, że aż się odechciewa :') O niee haha masakra! Ciężko jest kogoś w ten sposób nauczyć, ale wierzę w ciebie.

   Nie zniknę, a nawet jeśli to uprzedzę ;)

     Wczytuję edytor...
  • Taa... rodzicie dzieciaków wysyłąją, jak ćwiczą. Czasami mnie aż boli, że oni poprawiają dzieciaki, nawet nie wiedząc, że robią na odwrót. Ale nie mogę z tym nic zrobić niestety.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej!

  Oglądałaś JWS 3? Jak ci się podobał?

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (6 odpowiedzi)
  • Hejka!

   Czyli tak, jeśli dobrze zrozumiałam, to najpierw zobaczymy koniec obecnego opowiadania, a dopiero potem nowego. W wakacje będę miała dużo czasu na czytanie i pisanie, więc nie będę się nudzić :) sceny dramatyczne są w porządku...flaki, krew to jest życie! Nie rusza mnie to zbytnio, jaki byłby ze mnie chirurg skoro bałabym się krwi? Raczej marny :D

   Film o Szczerbatku mógłby być niemy. Podkładanie im głosu raczej nie przyciągnęłoby uwagi. Gadające smoki? To tylko w opowiadaniach ;)

   Tak, ta "broda" to...no właśnie, haha na początku myślałam, że to jakieś żarty, a tu prosze! Ta broda to jego miłość, najpierw była Miecia, a teraz to. Jak dobrze, że znalazł miłość swojego życia. Mojemu bratu bardzo się spodobała i postanowił zapuszczać włosy... Obawiam się tego pomysłu.

   Emm, tak moje opko, heh i nexty, długo niczego nie było. Hehe jak będzie luźniej w szkole i poprawie te pięć jedynek to wstawię, bo wena szaleje! Gdyby nie matematyka to byłoby bardzo dobrze :) A u Ciebie jak? Radzisz sobie?

   DF02

   PS. Sorki, że po takim czasie odpisuje, ale ciągle zapominam sprawdzać powiadomień :p

     Wczytuję edytor...
  • Hej!

   Co do opek to tak będzie, a może nawet na tym weekendzie uda mi się informacje o nowym dać. No to niezły kierunek wybrałaś. Ty chirurg, ja do wojska, czyli widoki praktycznie te same.

   Co do filmu o Szczerbatku, to mogliby dołożyć z mowy tylko Stoicka, Grimmela itd. Albo narratora, co myśli sobie Szczerbatek.

   Szkoła jest nawet spoko. Najgorzej z wos, bo gość jest porąbany (kolega odpowiada około 80% z lekcji, wstawia jeden itp.). Z matmą nie mam problemu, nauczyciel mnie lubi i tylko ja nie jestem pytany. W klasie miałem najlepszą średnią i frekfencję, lecz niestety nie 100%. Na wf prowadzę rozgrzewki, bo nauczycielka mnie rozpoznała, że chodzę na karate, więc kazała mi prowadzić, z czego chłopaki są średnio zadowoleni.

   No cóż, ja sprawdzam JWS wiki około 5-6 razy, więc piszę tego samego dnia, co czytam :)

   K062002

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj

  Szkoda że wena ma wakacje, bo mimo wszystko to było, i wciąż jest moje ulubione, nie zakończone/przerwane opowiadanie na tej wikii

  Mam nadzieje że wróci jak najszybciej, a jeśli jest możliwość abym ci pomógł w czymś, to napisz, spróbuje coś wymyśleć

  НКВД

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej, Dzienna!

  Dzisiaj z samego rana czytałem od początku Nezurii-Nowe Życie. Przeczytałem to, co napisałaś i bardzo mnie wciągnęło. mam p pytań na które nadzieję, że szybko odpiszesz. Oto one:

  1.Jest duża przerwa w nextach, tak jak zauważył to Konrad. Czy coś się stało? Czy masz to samo, co stało się ze mną rok temu?

  2. Czy warto kontynuować moje opowiadanie FNAF+JWS? Potrzebuję tylko twojej odpowiedzi, bo nie wiem, czy warto pisać do innych. I jeżeli tak, to co zmienić w swoim pisaniu, żeby wygodniej było pisać?

  3. Teoretycznie mam pomysł na nowe opowiadanie, lecz nie wiem czy warto. Jakby co, ludzie nie istnieją, same smoki. Jeżeli byś chciała coś takiego czytać, to napisz i jeżeli chcesz, podaj jakieś propozycje imion dla postaci.

  Proszę szybko odpisz.

  Kubasid062002

    Wczytuję edytor...
  • Hejka!

   Bardzo mi miło, że ci się podoba, to dużo dla mnie znaczy. Już spieszę z odpowiedziami:

   1. Nie miałam pojęcia, że ta przerwa jest aż tak duża, serio. Maj i czerwiec były dla mnie udręką. Każdego rana walczyłam sama ze sobą żeby tylko wstać z łóżka i z uśmiechem wyjść do szkoły, nawet dobrze mi to wychodziło (rodzice nie dostrzegli mojego złego samopoczucia). Koniec roku szkolnego wreszcie pozwolił mi odetchnąć, ale jednocześnie utrata przyjaciół jeszcze bardziej mnie zdołowała. Ale spokojnie jest lepiej! Wena poczuła wakacje i odleciała z Nezem Thor wie gdzie :D Jak wrócą dostaną karę!

   2. Czytając twoje blogi zawsze mogę odciąć się od rzeczywistości, miło się je czyta, nic dodać nic ująć. Zacząłeś pisać to opowiadanie to doprowadź je do końca, wiadomo jeśli nie masz na nie pomysłu, to nie ma sensu próbować na siłę coś wstawić. Chyba nie trzeba nic zmieniać.

   3. Jeżeli masz zaplanowane większość opowiadania to czemu nie. Świat, w którym zamiast ludzi są smoki? Podaj lokalizację, lecę tam. Z chęcią będę czytać jeśli zdecydujesz się je stworzyć. Co do imion to sama potrzebuję do bloga :'(

   Do przeczytania.

   DF02

     Wczytuję edytor...
  • Cześć!

   Jak zacząłem czytać twoje opowiadanie od początku do końca, zajęło mi to ponad 4,5 godziny, w tym przeczytanie niektórych fragmentów jeszcze raz, bo ciężko było zrozumieć. Ale nie chcę stwierdzać, że ten czas był zmarnowany. Bardzo przyjemnie mi się to czytało. Szkoda tylko, że nie czegoś takiego, że jak się czyta, słychać muzykę, która się zmienia w zależności od sytuacji. U ciebie by to bardzo pasowało.

   Zanim zacznę kontynuować, muszę przeczytać to, co jest, żeby mniej więcej dobrze kontynuować fabułę. I jeszcze sobie przypomnieć mniej więcej to, co chciałem napisać.

   Problem z tym blogiem jest taki, że nie mam początku i nazwy wyspy, a nie chcę od ciebie kopiować. Środek i końcówkę mam lecz nie wiem, ile mi to zajmie. Mam nadzieję, że jak najdłużej. 

   I jeszcze jedno... jak czytałem woje opowiadanie było napisane, że potrzebujesz pomocy z imionami/wyglądem itp. Jest to dalej aktualne? I możesz jakoś to bardziej szczegółowo opisać, o kogo ma chodzić dokładnie(czy to chodzi o smoki czy ludzi itp.)?

   Kubasid062002

     Wczytuję edytor...
  • Hej!

   Jak najbardziej aktualne! Potrzebuję ludzi: imię, nazwisko, wiek (15-18), wygląd, charakter i znamię (w sensie ten znak z pierwszej części). Przykładowe opisy masz w cześniejszych rozdziałach, jak przedstawiałam uczniów smoczego szkolenia, coś w tym stylu. Parę postaci brat mi wymyślił, ale jak proszę go o kolejne to wygania mnie z pokoju :(

   Cóż muzyki do swojego bloga niestety nie wstawię, po pierwsze: nie wiem jak, po drugie: znając mnie źle dopasuje.

   Początek pewnie szybko napiszesz i będzie z głowy, jeżeli nie wymyślisz nazwy wyspy to zgapiaj ode mnie, z czasem jak wpadniesz na pomysł a b to zmienisz. Żeby było dłuższe spróbuj rozbudowywać opisy.

   DF02

     Wczytuję edytor...
  • Hej!

   Opisem ludzi zajmę się na weekendzie. Rozumiem, że to są opisy do wszystkich oprócz Neza, Ostrej, tak? Jeżeli kogoś pominąłem, to napisz. Oglądnąłem rano film i mam już początek na bloga. Z kontynuacją starego pisać do Luny i Konrada, żeby ich poinformować o tym?

   K0602

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej, Dzienna!

  Wróciłem po prawie rocznej przerwie od tej wiki. Wybacz, że ot tak zniknąłem,ale miałem duże problemy ze szkołą (testy itp.). Mam nadzieję, że nie jesteś zła na mnie. Myślałem o powrocie kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz to robię, kiedy mam więcej czasu. Niestety, nie wrócę już do pisania blogów. Nie mam weny i przeniosłem się na FNAF, więc JWS poszedł na drugi plan. Ale teraz zamierzam nadrobić zaległości i przypomnieć sobie, że niestety już nie ucieknę od Wiki.

  Odezwij się szybko. Należy mi się obelg troche za swoje.

  Kubasid062002

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć Dzienna, mam tu dla ciebie kilka zadań(spokojnie, nie musisz się zabijać). Mam nadzieję, że ci się spodoba.

  Weź kartkę i ołówek . Nie podglądaj odpowiedzi bo się nie spełni życzenie . 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Twój miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer ( 1,2,3,4,5,6,itp.) 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Zapisz wszystkie odpowiedzi na kartce Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K – masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R – Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z – lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień – czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś : Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /em. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych kom. w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 kom. spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.

    Wczytuję edytor...
  • Haha...Kuba ja w to nie wierzę. Ale gratulacje, poprawiłeś mi nastrój. Zawaliłam test z historii i się załamałam :'( Dzisiaj będzie next, więc wypatruj zmian na moim blogu. Mam jeszcze tylko jedno pytanie...kiedy Twój next ?

     Wczytuję edytor...
  • No właśnie ja też zawaliłem test z historii i nie wiem, czy wogóle będa nexty(pewnie będzie dwu godzinne kazanie, a później kara na weekend :( )

     Wczytuję edytor...
  • Też tak mam, ale będzie dobrze, oboje to przeżyjemy (chyba) :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Szybkie pytanie: Czy chcesz wiedzieć, co będzie w dwóch kolejnych opkach. Napisz: tak, czy nie.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję 😭 Czy propozycja wyjaśnienia co i jak na wattpadzie jest nadal aktualna??? 😅😍

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (5 odpowiedzi)
  • Mam wattpada 😏 Nazywam się "httyddream" i moje opko nazywa się "Hiccstrid ~ Doceniaj miłość". Jakby co zapraszam 😃 I jak założysz wattpada to twoim obowiązkiem jest mnie poinformować 😂 I nie ma za co😍

     Wczytuję edytor...
  • Chętnie przeczytam. Tak jest !

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Przestań dokonywać zbędnych i bezsensownych edycji w artykułach, bo dostaniesz bana.

  Angel 13:40, paź 18, 2016 (UTC)

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (9 odpowiedzi)
  • Wchodzisz we wkład i wszystko masz. Tylko pamiętaj, że wiki ma cofnięty czas o dwie godziny.

     Wczytuję edytor...
  • Aha no dobrze będę pamiętać. Dziękuję i pozdrawiam :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Pierwsza rzecz - Dawno nie czytałam twojego opowiadania i przed chwilą sprawdziłam czy jest next. No i był. Ale mam WIELKĄ nadzieję, że niedługo pojawi się kolejny... Twoje opko jest super!!!

  Druga rzecz - Udało mi się skopiować swoje opowiadanie, bo bez sensu było by je przepisywać. Życie bym zmarnowała ( XD ). Dzisiaj napisałam takiego średniego nexta i mam nadzieję, że przeczytasz.

  Ps: Każe ci pisać nexta!!! :D

    Wczytuję edytor...
  • Bardzo dziękuję za miłe słowa. Twoje opowiadanie także jest super ! Next pojawi się w najbliższych dniach. Pozdrawiam DF02.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.