FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Cześć. Mam pytanie, zamierzasz wykorzystać gdzieś tę grafikę? Bo jeśli nie zostanie umieszczona na stronie użytkownika lub blogu, to będę musiała ją usunąć ;)

    Wczytuję edytor...
 • Dawno Cię tu nie było jak patrzę na edycje, a szkoda. Nie mogę też znaleźć innej formy kontaktu z Tobą, więc piszę tu.

  Ogółem to przychodzę z pewną sprawą. Postanowiłam być jak Zuko i ratuję swój honor poprawiając blogi, zaczęłam od Burzy (może ją jeszcze pamiętasz? Fanart od Ciebie dalej mi się podoba <3). I tak się teraz zastanawiam, czy nie napisać też opowiadań od nowa. Oczywiście zajmie to masę czasu i pewnie nigdy nie skończę, ale potrzebuje ćwiczyć pisanie. Samo planowanie fabuły tez trochę mi zajmie, takze nic na szybko.

  No ale do sedna - napisałaś mi kiedyś, że Burza pewnie by się polubiła z Szaindżenem. A ja, tak się składa, już wtedy go  lubiłam i bardzo popieram ten pomysł do teraz. (Ha, narysowałam ci nawet w zeszłym roku Szaindżena ale nigdy nie pokazałam bo mi się przestał podobać ten rysunek ;-;). Więc pytanie brzmi, czy chciałabyś mi go wypożyczyć chociaż na jedno spotkanie jako postać gościnną? Potrzebowałabym wtedy Twojego udziału - chciałbym oddać jego charakter możliwie jak najlepiej, a tylko ty go  tak dobrze znasz. 

  Jeśli zobaczysz tę wiadomość to ładnie proszę, zastanów się. Co prawda to tylko taki pomysł, ale mnie się wydaje, że mógłby być ciekawy, no i czasu jest dużo, bo jeszcze nawet nie zaczęłam planować nowej fabuły. Więc pozdrawiam i mam nadzieję, że dobrze się tam trzymasz <3

    Wczytuję edytor...
  • Miło mi cię usłyszeć, po tych..latach? To było tak dawno..ale dalej żyje to dobry znak, tyle że na wiki raczej już nie przebywam (głównie dlatego, że 3 część JWS mi się nie podobała i straciło to dla mnie tą swoją magię ;-;) Well, ciesze się, że postanowiłaś zacząć od nowa (ja także powinnam zrobić update Szaindżenowi, bo przez ten czas się nieco zmienił oraz popełniłam progres w rysowaniu so xD) Szczerze to jest świetny pomysł i byłabym zaszczycona gdyby Szaindżen mógł się pojawić w twoim opowiadaniu ;v; i jeżeli byś chciała, to w momencie jego pojawienia się jestem chętna do pomocy! Jego charakter i historia też się zmieniła...chyba jednak większość zmieniłam..damn Także, powodzenia z wymyślaniem fabuły i do zobaczenia ;)

     Wczytuję edytor...
  • Szczerze myślałam że odpowiesz za jakieś trzy miesiące XD Ale się cieszę! I popieram pomysł z poprawianiem blogów, trzeba pokazać nowym użytkownikom co weterani potrafią ;P (plus chętnie bym o twoich postaciach poczytała, bo jest malutko a są interesując). Burza też się zmieniła, i to całkiem dużo. 

   Zaczęłam parę dni temu pracować nad ogólnym zarysem tego, co bym chciała umieścić w opowiadaniu Burzy i Aires, ale jeśli mam tylko o mojej czteroskrzydłej pisać, to jeszcze trochę nad tym posiedzę. Ale twoja pomoc będzie mi niezbędna, bo jak już mówiłam, chcę żeby Szaindżen zachowywał się wiarygodnie. Dam znać jak coś z opowiadaniem pójdzie do przodu.

     Wczytuję edytor...
  • Wiesz, pewnie by tak było gdymym nie sprawdziła akurat e- maila xD I jestem ciekawa jak się Burza z Aires zmieniły ;3; ja musze znaleść czas żeby Szaindżena zedytować..Jowy też, zwłaszcza jej imie??? XD

   Także, życze Ci powodzenia z wymyślaniem fabuły i do zobaczenia ^^

     Wczytuję edytor...
  • Ojej, no to jestem niezłą szczęściarą XD

   A o zmianach Burzy możesz już nawet w tej chwili poczytać, uzupełniłam o niej sporo (nie ma to jak dobra reklama, nie?) 

   To będę czekać na więcej informacji o Szaindżenie, to mój ulubieniec jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, lol

   Nawzajem ^^

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Pikny avatar *bp* gdzie to znalazłaś?

    Wczytuję edytor...
  • Wiesz co pamiętam tylko, że wpisałam w google night fury i potem paczałam na obrazki, klikłam na obrazek no i znalazłam jakoś takXD Ale na serio już nie pamiętam gdzie to było...

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Nie pisz i nie mów nikomu (tylko najbardziej zaufanym osobom) ile masz lat. Na Wikiach trzeba mieć 13 lat, a jeżel Wikia wykryje, że na profilu napisałaś 12, to ci wyłączą konto NA ZAWSZE.

  Też uwielbiam Sheppard - Geronimo <3 głównie dlatego, że w moim ulubionym serialu główny bohater ma powiedzonko: Geronimo! i pasuje do tej piosenki xD

    Wczytuję edytor...
 • Możesz narysać mnie ? Czyli Woolly Howla o brązowej sierści i granatowych oczach.Poza - latająca , czyli coś w rodzaju tego : http://i.ytimg.com/vi/qzj4nCMe5-8/maxresdefault.jpg 

  O ile możesz C:  Z góry dzięki C:

    Wczytuję edytor...
 • Po dodaniu pliku użyj go np: Artykule, blogu lub innej stronie. Nieużywane pliki sa usuwane. Proszę następnym razem uważać, i nie zostawiać plików nieużytych.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Dlaczego używasz mojej ikonki ? :(

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witamy na Jak Wytresować Smoka Wiki! Dzięki za dokonanie pierwszej edycji.

  Zanim zaczniesz działalność na Wiki zapoznaj się z regulaminem. To tylko kilka minut czytania, a oszczędzi nieprzyjemności i zbędnej pracy :)

  Nie krępuj się, zostaw wiadomość, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc. Zapraszamy na czat.

  Powodzenia! :)

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (9 odpowiedzi)
  • No normalnie! Musisz go najpierw mieć na komputerze, a potem przesłać na Wiki. Wybacz, ale tak podstawowych rzeczy nie mam siły tłumaczyć ._.

     Wczytuję edytor...
  • OK, sorki tak myślałam ale nie byłam pewna:)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.