FANDOM

Toothless1324

 • Mieszkam w Lublin
 • Urodziny 15 czerwiec
 • Jestem dziewczyną
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Cześć :) Mogę spytać, skąd tłumaczenie tytułu odcinka "A Matter of Perspective"?

    Wczytuję edytor...
  • Z tlumacza :)

     Wczytuję edytor...
  • Ach, no to możesz nie wiedzieć, ale tak nie wolno robić... Można dodawać jedynie oficjalne tłumaczenia, wyjątek stanowią nieoficjalne tłumaczenia zatwiedzone przez administrację :)

     Wczytuję edytor...
  • A wiedzieć powinieneś/powinnaś - wiadomość powitalna zobowiązuje każdego nowego edytora do przeczytania regulaminu, gdzie całkiem blisko początku masz punkt:

   Zabronione jest umieszczanie w treści artykułów informacji nieprawdziwych lub niepotwierdzonych. Należą do nich:
   • nieoficjalne tłumaczenia gatunków, postaci i odcinków (chyba, że administracja wyrazi na to zgodę)

   Normalnie staram się nie czepiać, ale jak ktoś się otwarcie przyznaje do tego, że nie przeczytał i wytycznych nie zna... Hej, ten regulamin nie wisi tam dla ozdoby, a ten konkretny punkt jest chyba napisany wystarczająco jasno, żeby w niczyjej opinii nie budził zastrzeżeń.

   EDIT: Nie jest to pierwszy raz, kiedy z Twojej strony został złamany regulamin, więc proszę o przeczytanie go i stosowanie się. Kolejna tak rażąco łamiąca go edycja będzie skutkowała przechadzką do adminów.

     Wczytuję edytor...
  • Dzięki Eriel za tak obszerny komentarz. Nie miałam czasu tego tak dogłębnie rozpatrywać, a faktycznie to nie jest pierwszy raz, kiedy regulamin jest łamany. Teraz sobie przypominam, że to właśnie ja pisałam wcześniejsze ostrzeżenie...

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć. Widzę, że tutaj jesteś nowy/a i bardzo mnie to cieszy, że pojawiają się tu nowi użytkownicy. Niestety chyba nie przeczytałeś/aś regulaminu, bo zdążyłeś/aś już złamać sporo zapisów.

  1. Przede wszystkim zrobiłeś/aś mnóstwo niepotrzebnych lub błędnych edycji. Na następny raz przejrzyj kilka podobnych artykułów i upewnij się, że zmiana, którą chcesz wprowadzić jest zgodna ze stylem przyjętym na wiki.
  2. Dokonywanie bezsensownych edycji w celu otrzymania odznaki - mogę się mylić (choć nie sądzę), ale ta wiadomość raczej została napisana właśnie w takim celu. Takie działanie jest zabronione (spamowanie również).
  3. Dodawanie grafik. O, tu niestety zostało złamanych chyba najwięcej zasad. Po pierwsze, nie wolno dodawać grafik już istniejących na wiki (a takimi okazały się wszystkie obrazy, które dodałeś/aś). Po drugie, większość grafik zostało wstawionych w kompletnie niepotrzebnych miejscach, przynosząc więcej zamieszania niż pożytku. Po trzecie, najlepiej nadawać obrazom nazwy opisujące to, co się na nich znajduje, aby łatwiej je było potem segregować.

  Ta wiadomość nie ma na celu Cię obrazić ani "przepłoszyć". Po prostu są pewne zasady, których należy przestrzegać, żeby wszystkim się dobrze współtworzyło fandom.

  Mam nadzieję, że doczytasz regulamin i nie będziesz więcej popełniać tych ani innych błędów. Za dalsze niestosowanie się do regulaminu może zostać nałożona blokada. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

  W razie wątpliwości i pytań, służę pomocą. Miłego pobytu na wiki :)

    Wczytuję edytor...
 • Witamy na Jak Wytresować Smoka Wiki! Dziękujemy za dokonanie pierwszej edycji.

  Zanim zaczniesz działalność na Wiki zapoznaj się z regulaminem. To tylko kilka minut czytania, a oszczędzi nieprzyjemności i zbędnej pracy :)

  Nie krępuj się, zostaw wiadomość u któregoś z administratorów, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc. Zapraszamy na czat.

  Powodzenia! :)

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.