Panoramathelloout.png

The Lookout (brak polskiego tłumaczenia) — jedna z lokalizacji pojawiających się w grze School of Dragons. Można się do niej dostać poprzez przejście przez bramę i skalny korytarz w School lub za pośrednictwem World Map.

Wygląd

The Lokoout znajduje się poza szkołą, na wysokim klifie ponad oceanem. Lokacja ma niejako dwa poziomy, z których dolny obejmuje duże jezioro z piaszczystą plażą i przeprowadzonym nad wodą pomostem, zaś górny to trawiaste szczyty wystających z jeziora formacji skalnych. Poszczególne powierzchnie są ze sobą połączone kilkoma mostami. Na górze znajduje się centrum lokacji, zawierające Green House oraz wejście na farmę gracza, a także wysokie wzniesienie z teleskopem, odblokowywanym po jednym z zadań. W dole natomiast można się natknąć na dwa łowiska. W lokacji zawsze są Śledzik, Phlegma i Wiadro.

W masywie skalnym, do którego przylega klif, wyrzeźbione są gigantyczne figury wikingów. Znajduje się tam także system szerokich korytarzy, łączących kilka punktów na dole i górze lokacji, po których można latać na grzbiecie smoka

Ciekawostki

  • Lokacja została otwarta 16 października 2014 roku.

Zobacz też

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.