FANDOM


Artykuł
Throk - jeden z członków plemienia Obrońców Skrzydła. Jest zastępcą królowej Mali. Debiutuje w odcinku Obrońcy Skrzydła (część 1).


Wygląd

Throk jest średnio zbudowanym mężczyzną z rudymi włosami oraz brązowymi oczami. Posiada krótki zarost. Odziany jest w lekką, skórzaną zbroję z przymocowanymi do niej dwoma czarnymi naramiennikami, gdzie pod jednym przebiega jeden z ciemnych, skórzanych pasów, który prawdopodobnie również go podtrzymuje. Nosi także karwasze w tej samej barwie, osłaniające całe przedramiona.

Charakter

Mężczyzna jest niezwykle oddany swojej przywódczyni i odpowiedzialny za swoje stanowisko jako jej zastępca. Jest gotów poświęcić za nią życie i bez protestu wykonuje jej rozkazy. Podobnie jak pozostali Obrońcy Skrzydła czci smoki i nie chce, by stała im się jakakolwiek krzywda. W związku z tym jest też zagorzałym przeciwnikiem Łowcom Smoków. Podobnie jak współplemieńcy nie ufa obcym, czego jeźdźcy doświadczyli na własnej skórze.

Historia

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

Swój debiut ma w odcinku Obrońcy Skrzydła (część 1). Gdy jeźdźcy trafiają na Caldera Cay, zostają szybko pochwyceni przez Throka oraz kilku towarzyszących mu Obrońców Skrzydła, a później zaprowadzeni przed oblicze królowej Mali. Mężczyzna towarzyszy jej przy przesłuchaniach więźniów.

Podręcznik23
Ta strona jest niekompletna!
Jeśli posiadasz czas, ochotę oraz wystarczająco dużo informacji, by rozwinąć artykuł, pomóż projektowi Wiki i rozbuduj go!

Ciekawostki

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.