FANDOM


To Berk and Beyond
To berk and beyond
Informacje
Wydawnictwo Insight Kids
Autor Richard Hamilton
Data wydania 24 listopada 2015
Liczba stron 48
Okładka twarda
To Berk and Beyond - książka wydana przez wydawnictwo Insight Kids autorstwa Richarda Hamiltona. Książka ukazała się 24 listopada 2015 roku.

Opis

Zanim Czkawka stał się wodzem klanu, a Szczerbatek Alfą smoków, najbardziej sławny duet na wyspie Berk kolekcjonował notatki pełne myśli, obserwacji, wynalazków, map oraz więzi między smokiem a jeźdźcem. To znaczy tak było, zanim każdy Wiking z wyspy zdecydował się dodać to tych notatek coś od siebie.

Od teraz każdy nowy smoczy jeździec może nauczyć się, jak czytać myśli swojego smoka dzięki Szpadce i Mieczykowi, jak odczytywać runy dzięki Sączysmarkowi, a nawet zaplanować wyprawę po wyspach ze szczegółową repliką mapy Czkawki. Notatki zawierają także zestaw figurek smoczych jeźdźców! Wzleć w niebo ze swoim ulubionym smokiem i odkryj "To Berk and Beyond!".

- tłumaczenie opisu ze strony amazon.com

Zawartość

Książka zawiera informacje na temat wybranych gatunków smoków, lokalizacji oraz wydarzeń, głównie tych opowiedzianych w filmie Jak wytresować smoka 2. Wszystko ujęte jest w formie listów lub wpisów poszczególnych bohaterów. W książce znajdziemy także szkice, ilustracje i zdjęcia różnych wynalazków i smoków, a także concept arty

Prócz tego, książka zawiera interaktywne dodatki. Należą do nich:

Ciekawostki

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.