FANDOM

Asia Luna

alias Luna

  • Mieszkam w w swoim świecie
  • Moje zajęcie piszę opowiadanie, rysuję
  • Jestem Kobieta
Witam cię bardzo gorąco przyjacielu!

Nazywam się Asia Luna, ale mów mi Luna. Moim hobby są zwierzęta (czego się można domyślić po awatarze). Jestem typem samotnika, nieśmiałym odmieńcem żyjącym we własnym świecie.

Uwielbiam pisać, początki był trudne, ale spodobało mi się to i teraz piszę własne opowiadania dla siebie, i dla innych fanów JWS. Moimi znakiem rozpoznawczymi jest Mała Lori, bardzo wredna smoczyca, która mówi wszystko co leży jej na serce i mocno kochająca swojego przyjaciela. Stworzyłam także Glaca i Warkonosa, ale z biegiem czasu stali się oni postaciami niezależnymi od JWS i występują w nim tylko gościnnie, więc nie wykluczone, że w przyszłości pojawią się w innym, odrębnym (własnym) uniwersum.

Jeśli chcesz umówić się, że mną na czacie zostaw informacje na mojej tablicy, a na pewno się zjawię ;)

A oprócz JWS? Lubię filmy przygodowe, fantasy, science fiction i animacje. Interesuję się smokami od tak dawna, że nie pamiętam od kiedy. ale nie tylko Szczerbatka i spółkę, ale także te występujące w innych filmach. Jestem także fanką serii Skrzydła Ognia Tui T. Sutherland i występujące tam gady uwielbiam tak samo jak JWS-owe gatunki.

Poza smokami interesuje się zwierzętami, za równo realistyczne, jak i stworzenia z legend, mitów i powieści fantasy i sci-fi. Oglądam także programy o tematyce kosmicznej.

To już chyba wszystko... więcej już nie napiszę, więc pora na ciebie, także spokojnej podróży i trzymaj się ciepło!

Pozdrawiam Luna ;-)

Moje książki

Kanon Skrzydeł Smoka

Trylogia Glaca/Trylogia Nowych Jeźdźców

Historie nieznane

już wkrótce...

Legendy

Książka w ogóle nie związana z JWS - już wkrótce...

Polecam gorąco

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.