FANDOM

Astrid23

alias Ola / Lama

  • Mieszkam w D.......
  • Urodziny 26 styczeń
  • Moje zajęcie 1. Wkurzaniem ludzi 2. Walczeniem z niesprawiedliwością 3. Pisaniem nudnych blogów :') 4 . Śpiewaniem w chórze 5. Kaleczeniem Angielskiego i Niemieckiego
  • Jestem Typową nastolatką / Gimbuską :')

Zapraszam na najnudniejszą historię waszego życia

Pomimo będuw życie toczy się dalej

Witaj Drogi przybyszu !!!

2015-03-08 00.34.45

Mam na imię Ola i obecnie jesteś w moim świecie fantazji i marzeń więc zachowuj się godnie i z szacunkiem. Wszelkie używki w tym miejscu są zakazane. Mogę jedynie pozwolić na słuchanie muzyki na nic więcej .Jeżeli już się tu znalazłeś to oznacza że chcesz mnie zablokować , pośmiać się ze mnie i z tego co robię , poczytać mój wspaniały opis , dowiedzieć się gdzie mieszkam bądź poszukać kogoś do towarzystwa.


Najnudniejszy opis mnie :')

Jestem jak możecie zobaczyć -u góry tam o w białej tabelce , gimbuską i to co uwielbiam robić :D . Mam 160 cm wzrostu - niska wiem nie wytykaj mi tego , waga jest nie ważna po co wam waga , mam brązowe włosy ale na wakacje robię sobie ombre które ścinam bo wiadomo szkoła i te różne zakazy. Mam małą grupkę przyjaciół , nie mam nikogo i jestem z tego dumna . Więc to tyle zapraszam na moje blogi tam wejdźcie sobie w zakładkę blogi. Niektóre blogi jeszcze nie powstały ale niedługo będą :).

Dziękuje za uwagę Pozdrawiam moich fanów :)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.