Jak Wytresować Smoka Wiki
Advertisement
Jak Wytresować Smoka Wiki
Witam
800?cb=20180613044051
 
O mnie
 
Na wiki działam jako Belchie, a moje prawdziwe imię to Kinga i mam kilkanaście lat. Od czasu do czasu próbuję się uczyć. Urodziny obchodzę 4 marca oraz mieszkam w Warszawie. Jestem osobą cichą, emocjonalną, dość humorystyczną, często denerwującą, ale usiłuję się jak najlepiej porozumiewać się z ludźmi. Staram się zawsze być szczęśliwa i zawsze widzieć dobre aspekty życia, jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, więc z problemem czy coś - wal do mnie prosto z mostu.
 
Hobby
 
Moim głównym hobby jest rysowanie, często bazgrzę różne postaćki dla przyjemności. Interesuję się też śpiewem czy teatrem w wolnym czasie. Lubię czytać książki fantasy i przygodowe (np. Wiedźmin czy książeczki Ricka Riordana) oraz czasami czytam mangi (np. My Hero Academia). Oglądam też niektóre serie anime, a moją najukochańszą jest One Piece <3 Połowę życia spędzam na graniu na wielu konsolach w najprzeróżniejsze gry (np. Neptunia, Fallout, Persona czy Pokemony). Moimi ulubionymi kolorami są wszystkie odcienie niebieskiego, neonu i szarości. Zwierzętami, które kocham i szanuję najbardziej są koty (no i oczywiście smoki!). Uprawiam takie sporty jak windsurfing, narciarstwo czy zwykła jazda na rowerze.
 
Cytaty
Czy żyjemy, czy umieramy, o tym decyduje niebo. Prawdziwymi przegranymi są ci, którzy się tego boją.

Marshall D. Teach, One Piece

Jeśli boisz się, że zrobisz coś źle, to nie będziesz w stanie nic zrobić.

Sanji, One Piece

Musisz walczyć! Jeśli przegrasz, zginiesz. Jeśli wygrasz, możesz żyć. Jeśli nie walczysz nie możesz wygrać!

Eren, Attack on Titan

Memy, Mangi, Anime i Głupie przeróbki... Oto idealne składniki na Belczi. Ale profesor przez przypadek dodał zboczoność. I tak narodziła się Bibi - świadoma swej zajebistości postanowiła zbaczać świat

Wiktoria <3

Idealne jak ty c: Taka słodziutka z wyglądu, a tu nagle BUM! ATAK! Belchie używa ataku krytycznego i zabija Rolki Papieru! Drużyna Izaka wygrywa!

Wiki again

Osiągnięcia
>Dołączenie na Wiki
>Edycje: 1, 1000, 2000, 3000 i 4000
>Punkty i odznaki: 500, 1000; 100 edycji w ciągu jednego dnia
>Szczęśliwe edycje: 86 000 i 246 000
>Zostanie Administratorem (Zobaczymy na jak długo ^^) oraz rocznica bycia na wiki
>wkład i licznik edycji
Kontakt
 
Chętnie służę pomocą i radą. Jeśli macie problemy, pytanie czy po prostu chcecie ze mną pogadać to proponuję następujące sposoby:
Powiadomienia.png Czat Powiadomienia.png Tablica Powiadomienia.png GG: 56232250
 
latest?cb=20171217154957&path-prefix=pl
Dziękuje za odwiedziny! :D
Belchie /tablica/ 11111.png
PQ_-_Rise.png