FANDOM

CieńNocnejFurii

alias Alicja, Madleine

  • Mieszkam w koło Warszawy
  • Urodziny 14 sierpień
  • Moje zajęcie chodzenie do szkoły
  • Jestem kobietą

O mnie

Po pierwsze nie zwracajcie uwagi na pierwsze imię po alias, to jest bzdura ( lub pseudonim, jak kto woli :-) ). Moje prawdziwe imię po angielsku brzmiałoby pewnie Madleine, tak więc reszty proszę się domyślić :).

Po drugie - uwielbiam wszystkie zwierzęta, magiczne i niemagiczne, dlatego też założyłam konto na tej Wiki, która jest jednocześnie związana z moim ulubionym filmem wytwórni DreamWorks. 

Co jeszcze mam powiedzieć? Mam siedemnaście lat, kocham jeździć konno, czytać książki i pisać opowiadania ... i to by było na tyle. Dziękuję za przeczytanie tej informacji i zapraszam na moją stronę oraz, jeśli komuś się chce wchodzić, na bloga. 

Pozdrawiam wszystkich i do... napisania :-) 

CieńNocnejFurii

Mój wkład

  • Jestem autorką - obecnie zawieszonego - opowiadania pt. "Saga Skandynawska: Świt nowej ery", tomu pierwszego planowanej serii, który to jest poprawioną wersją opowiadania "Dzieje wyspy Berk: Godziny świtu". To opowiadanie nieco szalone, bardzo dziwne, o charakterze przygodowym z elementami fantastyki i odrobiną faktów historycznych (m.in. informacje o władcach Szwecji i Norwegii), a także mitologii nordyckiej. Jeśli lubicie takie "nie wiadomo co", to serdecznie Was zapraszam! ;)
  • Zapraszam Was także na moje drugie opowiadanie pt. "Trylogia Dziesięciu Cyfr: Bezbłędni", czyli okropną wizję pogrążonego w okrutnym kłamstwie świata przyszłości, gdzie androidy są ważniejsze niż ludzie, wszyscy są oznakowani, a za najdrobniejsze przewinienia wymierzane są surowe kary. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jak żyje się w takim świecie tym, których los postanowił wypchnąć ze sztywnych ram społeczeństwa, tutaj zostawiam Wam link do mojego profilu: https://www.wattpad.com/user/HorseRiderBM

Moje ulubione strony

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.