FANDOM

Czytająca

alias Citi

  • Mieszkam w tajnych odmętach trójkąta bermudzkiego, gdzie krople deszczu wypalane są przez ognie palącego słońca z tego samego nieba
  • Urodziny 25 kwiecień
  • Moje zajęcie oglądam naprawdę dużo seriali i chyba tylko książek czytam jeszcze więcej
  • Jestem książkopochłaniaczem
Czytająca
Trailer6
Witaj na moim profilu!
Cytat:
"Czas to muzyka planet"
O Mnie: Moim nieprawdziwym imieniem, aczkolwiek funkcjonującym na wikiach jest Jowita, choć w prawdziwym życiu nazywam się Paula. Mam -naście lat, a wzrostem nie przewyższam dzieciaków z podstawówki, mentalnie też niekoniecznie. Chodzę do liceum, czytam, pływam, oglądam seriale, edytuję i śpię, co głównie ogranicza się do mojej codzienności. Jestem człowiekiem znad morza, przez co mam wodę zamiast krwi, a sztormy są dla mnie nadmorską bryzą. Jestem też typowym nerdem indywidualistą, zamykającym się w książkach przy każdej okazji, umiejącym wymienić wszystkich Robinów, jakich miał Batman i dla zabawy czytającym artykuły o fizyce na Wikipedii.
Osiągnięcia: Edytowałam na wiki codziennie przez 96 dni i zapomniałam raz, na 4 dni przed setką, pozdrawiam.
Kim tu jestem?
Zainteresowania: Jak wskazuje na to mój nick, moje główne zainteresowanie to czytanie. Czytam co mi wpadnie w rękę, niezależnie od gatunku książki, w tym fantastykę, dramaty, kryminały, lektury szkolne, wszystko, nawet komiksy.
Wygląd: Mój wygląd najłatwiej jest opisać jako jednoosobową grupę imigrantów, ponieważ wyglądam jakby Hiszpanie, Włosi i Turkowie byli małżeństwem, a ja została ich dzieckiem. Mam czarne włosy, ciemno-brązowe oczy i oliwkową skórę, więc, gdyby nie oczy, z łatwością wmieszałabym się w tłum na Złożysku w Dystrykcie 12.
Pseudonim(y): Citi, Jowita, Ameba, City, 3-25-26-20-1-9-1-3-1
20160330 154432
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.